r e k l a m a
StartNowinki i informacjeMuzykaPowstanie filmowa biografia Michaela Jacksona

Powstanie filmowa biografia Michaela Jacksona

Już wkrótce rozpoczną się prace nad produkcją biograficznego filmu poświęconemu życiu Michaela Jacksona, za który będą odpowiedzialni producenci Graham King oraz John Logan.

Nie podano jeszcze informacji o tym kto zagra Króla Popu, jednak twórcy biografii zapowiadają, że film ukaże życie Michaela takim, jakie było w rzeczywistości, bez wybielania mrocznych etapów jego biografii.

Postać samego Michaela Jacksona do dziś jest dość kontrowersyjna z powodu szerokiego grona zainteresowania mediów jego licznymi operacjami plastycznymi, a także domniemaną pedofilią.

Mimo to jego twórczość nie była nigdy kwestionowana, a sam Michael miał olbrzymi wpływ na muzyczną kulturę Ameryki, w której zaistniał dość mocno pod koniec lat 70. wraz z albumem „Thriller”, który został sprzedany w nakładzie ponad 100 milionów egzemplarzy.

Życie Króla Popu wypełnione było niezwykłymi występami scenicznymi, którymi zachwycał swoją dość pokaźną grupę fanów, jak również burzliwymi momentami, w których musiał mierzyć się z krytyką i negatywnym odbiorem ze strony społeczeństwa.

Twórczość Michaela Jacksona wpisała się dość mocno w kanony muzycznego popu, dlatego planowana produkcja jego biografii, będzie nie lada widowiskiem godnym zobaczenia. Na tym etapie jednak projekt ten nie jest jeszcze powiązany z jakąkolwiek wytwórnią, a rozmowy w tym temacie mają się rozpocząć dopiero po przygotowaniu przez producentów pierwszej wersji scenariusza.

W chwili kiedy pojawią się nowe informacje dotyczące planowanej produkcji, to z pewnością chętnie Was o tym poinformujemy, a tymczasem obejrzyjcie jeden z kultowych teledysków Króla Popu.

Teledysk

Podsumowanie i ocena końcowa

Autor publikacji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Reklama