Reklama

Start Nowinki i informacje Muzyka Powstanie filmowa biografia Michaela Jacksona

Powstanie filmowa biografia Michaela Jacksona

Już wkrótce rozpoczną się prace nad produkcją biograficznego filmu poświęconemu życiu Michaela Jacksona, za który będą odpowiedzialni producenci Graham King oraz John Logan.

Nie podano jeszcze informacji o tym kto zagra Króla Popu, jednak twórcy biografii zapowiadają, że film ukaże życie Michaela takim, jakie było w rzeczywistości, bez wybielania mrocznych etapów jego biografii.

Postać samego Michaela Jacksona do dziś jest dość kontrowersyjna z powodu szerokiego grona zainteresowania mediów jego licznymi operacjami plastycznymi, a także domniemaną pedofilią.

REKLAMA

Mimo to jego twórczość nie była nigdy kwestionowana, a sam Michael miał olbrzymi wpływ na muzyczną kulturę Ameryki, w której zaistniał dość mocno pod koniec lat 70. wraz z albumem “Thriller”, który został sprzedany w nakładzie ponad 100 milionów egzemplarzy.

Życie Króla Popu wypełnione było niezwykłymi występami scenicznymi, którymi zachwycał swoją dość pokaźną grupę fanów, jak również burzliwymi momentami, w których musiał mierzyć się z krytyką i negatywnym odbiorem ze strony społeczeństwa.

Twórczość Michaela Jacksona wpisała się dość mocno w kanony muzycznego popu, dlatego planowana produkcja jego biografii, będzie nie lada widowiskiem godnym zobaczenia. Na tym etapie jednak projekt ten nie jest jeszcze powiązany z jakąkolwiek wytwórnią, a rozmowy w tym temacie mają się rozpocząć dopiero po przygotowaniu przez producentów pierwszej wersji scenariusza.

W chwili kiedy pojawią się nowe informacje dotyczące planowanej produkcji, to z pewnością chętnie Was o tym poinformujemy, a tymczasem obejrzyjcie jeden z kultowych teledysków Króla Popu.

Teledysk

Michael Jackson - Thriller (Official Video)

Polecane produkty

Najbliższe koncerty Percival Schuttenbach – Slavny Tur IV [Wideo]

Już od 6 marca zespół Percival Schuttenbach rozpocznie folkową trasę Slavny Tur IV, podczas której na koncertach będziemy mogli usłyszeć tradycyjne pieśni z całego...

Zwiastun “Doliny Bogów” Lecha Majewskiego z Johnem Malkovichem

Na polskim kanale YouTube, należącym do Galapagos Films, kilka dni temu pojawił się polski teaser filmu „Dolina Bogów” w reżyserii Lecha Majewskiego. Produkcja trafi...

Billie Eilish nagrała piosenkę do nowego Bonda! [Wideo]

Tegoroczne walentynki to nie tylko niezwykły czas dla wszystkich zakochanych, ale także dzień premiery piosenki do najnowszego filmu o Agencie 007. Jak już od jakiegoś...

Oskary 2020 – lista laureatów i szczególny występ Billie Eilish

W nocy 10 lutego cały świat poznał wszystkich laureatów z gali rozdania Oscarów 2020. Zobacz pełny występ Billie Eilish oraz listę filmowych pozycji, twórców...

Autor publikacji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Autor publikacji

Reklama

Sprawdź cenę na Ceneo.pl