Powstanie filmowa biografia Michaela Jacksona

0

Już wkrótce rozpoczną się prace nad produkcją biograficznego filmu poświęconemu życiu Michaela Jacksona, za który będą odpowiedzialni producenci Graham King oraz John Logan.

Nie podano jeszcze informacji o tym kto zagra Króla Popu, jednak twórcy biografii zapowiadają, że film ukaże życie Michaela takim, jakie było w rzeczywistości, bez wybielania mrocznych etapów jego biografii.

Postać samego Michaela Jacksona do dziś jest dość kontrowersyjna z powodu szerokiego grona zainteresowania mediów jego licznymi operacjami plastycznymi, a także domniemaną pedofilią.

R E K L A M A

Mimo to jego twórczość nie była nigdy kwestionowana, a sam Michael miał olbrzymi wpływ na muzyczną kulturę Ameryki, w której zaistniał dość mocno pod koniec lat 70. wraz z albumem “Thriller”, który został sprzedany w nakładzie ponad 100 milionów egzemplarzy.

Życie Króla Popu wypełnione było niezwykłymi występami scenicznymi, którymi zachwycał swoją dość pokaźną grupę fanów, jak również burzliwymi momentami, w których musiał mierzyć się z krytyką i negatywnym odbiorem ze strony społeczeństwa.

Twórczość Michaela Jacksona wpisała się dość mocno w kanony muzycznego popu, dlatego planowana produkcja jego biografii, będzie nie lada widowiskiem godnym zobaczenia. Na tym etapie jednak projekt ten nie jest jeszcze powiązany z jakąkolwiek wytwórnią, a rozmowy w tym temacie mają się rozpocząć dopiero po przygotowaniu przez producentów pierwszej wersji scenariusza.

W chwili kiedy pojawią się nowe informacje dotyczące planowanej produkcji, to z pewnością chętnie Was o tym poinformujemy, a tymczasem obejrzyjcie jeden z kultowych teledysków Króla Popu.

Teledysk

Polecane produkty

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o