P O L E C A M Y

Recenzja komiksu Malcolm Max: Zmrok - tom 3

Komiksy
okładka

Zapraszamy na recenzję komiksu:

"Malcolm Max: Zmrok" - tom 3

Z pewnością jesteście ciekawi jak zakończy się historia Malcolma Maxa i jego przyjaciół. Nawet jeśli nie, to my na chłodno i rzetelnie przedstawimy zalety jak i minusy trzeciego ostatniego tomu tej przygody. Z kolei tym czytelnikom, którzy do tej pory nie zdecydowali się na kupno komiksu - z jakichś powodów - przypomnimy szybko także zalety i wady wcześniejszych dwóch tomów...

Recenzja komiksu: "Konungowie: Kara" - tom 3

Komiksy
okładka

Zapraszamy na recenzję komiksu:

"Konungowie: Kara" - tom 3

Dość ciekawa i poważna historia fantasy z komiksem "Konungowie: Kara" kończy tą sielankę... W pierwszym tomie, w którym rozpoczęła się ta ciekawie zapowiadająca się historia, oczekiwania na temat "jakości" wszystkich trzech tomów były dość duże. Komiks ten raczej nie rozczarował, ba mocno nas zaciekawił. Z kolei drugi tom, choć czytało się go z większymi wypiekami na twarzy  (przepełniony był szybką akcją), niestety okazał się nieprzeznaczony dla dzieci i dla osób wrażliwszych, ale także nie została w nim zawarta żadna większa bitwa, co nas rozczarowało.  A co możemy powiedzieć o trzecim tomie? Poczytajmy.

Recenzja komiksu: "Konungowie: Wojownicy nicości" - tom 2

Komiksy
okładka

Zapraszamy na recenzję komiksu:

"Konungowie: Wojownicy nicości" - tom 2

Drugi tom komiksu "Konungowie", jak zresztą poprzedni pierwszy tom, mocno intryguje i ciekawi, do tego stopnia, że będziemy mieć wielką ochotę sięgnąć po następny tomik, choć niestety ostatni, kończący tą opowieść... W tym tomie fabuła, akcja posuwa się do przodu bardzo szybko, a cały komiks czyta się przez to przyjemnie. Dość szybko uświadomimy sobie, że skończyliśmy właśnie go czytać - co najważniejsze z większym zainteresowaniem aniżeli pierwszy tom. Szkoda tylko, że potwierdza się powiedzenie "nie ma rzeczy idealnych"...


Recenzja komiksu: "Konungowie: Najazdy" - tom 1

Komiksy
okładka

Zapraszamy na recenzję komiksu:

"Konungowie: Najazdy" - tom 1

Witajcie. Bardzo chcieliśmy przedstawić Wam komiks "Konungowie", który z pewnością wart jest poznania. Mowa o komiksie, który liczy tylko trzy tomy, a rozpala niemal do czerwoności przez co może się spodobać miłośnikom światów wypełnionych mężnymi wojownikami, intrygami i zgliszczami wojny. W tej trzytomowej serii odnajdziemy także potwory oraz trochę magii, co sprawi, że każdy sprecyzowany czytelnik powinien docenić tą serię. Jednym słowem komiks "Konungowie: Najazdy" tom 1 wydany przez wydawnictwo Egmont powinien obowiązkowo leżeć na półce każdego miłośnika fantasy... Dlaczego?

Recenzja komiksu: Niezwykła podróż - tom 1

Komiksy
okładka

Zapraszamy na recenzję komiksu:

"Niezwykła podróż" - tom 1

W kwietniu 2017 roku Wydawnictwo KURC sprawiło wielką niespodziankę, zwłaszcza polskim miłośnikom komiksów kochających komiksy z gatunku "przygoda", "science-fiction" i "steampunk-a". Oto przed Wami recenzja powyższego komiksu: przed Wami "Niezwykła Podróż" - tom 1. Wiemy, mieliśmy szybciej zrecenzować pierwszy tom...

Recenzja komiksu Malcolm Max: Zmartwychwstanie - tom 2

Komiksy
okładka

Zapraszamy na recenzję komiksu:

"Malcolm Max: Zmartwychwstanie" - tom 2

Po dość długim okresie od napisania recenzji pierwszego tomu polskiego wydania komiksu "Malcolm Max" przyszła wreszcie pora na spojrzenie obiektywnie - jakby inaczej - na drugi tom zatytułowany "Zmartwychwstanie". Komiks przeczytałem jakiś czas temu, dziś sobie tylko odświeżyłem pamięć na potrzeby tej recenzji - przewracając kartkę za kartką tego komiksu. I co mogę powiedzieć na wstępie?


Recenzja komiksu "Malcolm Max: Porywacze ciał" - tom 1

Komiksy
okładka

Zapraszamy na recenzję komiksu:

"Malcolm Max: Porywacze ciał" - tom 1

Na wiadomość o polskim wydaniu niemieckiego komiksu  pt. „Malcolm Max” bardzo się ucieszyłem, bowiem oglądając kilka skanów z komiksu spodobała mi się kreska, jak i sam - przedstawiony na skanach - mroczniejszy klimat… Zapewne Wy, jak i ja sam, nie znając treści, zastanawialiście się o czym może być ten komiks? Teraz macie szansę poznania go, jak i naszej szczegółowej oceny.

Recenzja komiksu: "Sisters - album 2 - Będzie zabawa"

Komiksy
okładka

Zapraszamy na recenzję komiksu:

Recenzja komiksu: "Sisters - album 2 - Będzie zabawa"

W grudniu 2015 roku firma Egmont wypuściła na nasz rodzimy rynek drugi z dziewięciu albumów komiksu "Sisters: Będzie zabawa".

W komiksie pt. "Sisters: Będzie zabawa" spotykamy jeszcze więcej wesołych historii, które wydają się nie tylko zabawniejsze, ale niekiedy bardziej "poważniejsze", a więc takich historii, które powinny spodobać się starszym odbiorcom. I chodź słodzimy komiksowi jak możemy, to grzechem by było skłamać, że komiks jest rewelacyjny, bowiem jest on "nierówny" - podobnie jak pierwszy tom, i wciąż wiele brakuje do serii komiksowej "Jeremi".

Recenzja komiksu: "Sisters - album 1 - Podobieństwo rodzinne"

Komiksy
okładka

Zapraszamy na recenzję komiksu:

"Sisters - album 1 - Podobieństwo rodzinne

W październiku 2015 roku firma Egmont wypuściła na nasz rodzimy rynek pierwszy z dziewięciu albumów komiksu "Sisters: Podobieństwo rodzinne".

Komiks ten, ba a nawet cała seria, z pewnością powinna przypaść do gustu młodszemu czytelnikowi - wszystko za sprawą bardzo miłej i szczegółowej, kolorowej kresce oraz dzięki przedstawieniu śmiesznych perypetii dwóch kochających się siostrzyczek. Sióstr, które pomimo wielkiej miłości, potrafią być również dla siebie niedobre, bardzo krzykliwe, czy zabawnie wścibskie. A czy seria może spodobać się również starym wyjadaczom komiksowym i kolekcjonerom? Wygląda na to, że powinien, choć nie jest to seria tak zabawna jak np. przedstawione perypetie w albumach komiksów z serii: Jeremi...