Reklama

Start Nowinki i informacje Świat Książki Premiera książki świata fantasy "Przeznaczenie Skrytobójcy"

Premiera książki świata fantasy “Przeznaczenie Skrytobójcy”

Już dziś, 16 października ukazała się w księgarniach książka fantasy autorstwa Hobb Robin – “Przeznaczenie Skrytobójcy”.

Młodsza córka Bastarda, Pszczoła, zostaje porwana przez tajemniczą społeczność posiadającą prorocze sny, które wykorzystują w celu możenia własnego bogactwa i zyskiwania szerszych wpływów.

Bastard i Błazen, sądząc, że Pszczoła nie żyje, wyruszają z zamiarem dokonania zemsty, a ich wspólna misja prowadzi na odległą wyspę do miejsca, uznanego niegdyś przez Błazna za dom, a później za więzienie, z którego uciekł, okaleczony i oślepiony, przysięgając już nigdy tam nie wrócić.

REKLAMA

Błazen, mimo odniesionych obrażeń, pozostaje zaradny, a poprzez swoje sny posiada możliwość kształtowania przyszłość. Bastard, natomiast mimo upływu czasu, pozostaje człowiekiem, który jest obeznany z truciznami, umiejącym posługiwać się ostrzami oraz utalentowanym w magii Przezornych.

W całej misji kierują się jednym wspólnym celem, który skierowany jest na doprowadzenie do tego, aby żaden Sługa nie przeżył ich zemsty.

Dwadzieścia lat minęło od czasu, gdy pierwsza epicka powieść fantasy o Bastardzie Rycerskim Przezornym i jego przyjacielu, Błaźnie, pojawiła się na półkach w księgarniach. Dziś zaprezentowana zostaje następna część, jako zamknięcie trzeciej trylogii opisującej kolejne losy bohaterów, która z pewnością zasłuży na miano arcydzieła swojego gatunku.

Polecane produkty

Najbliższe koncerty Percival Schuttenbach – Slavny Tur IV [Wideo]

Już od 6 marca zespół Percival Schuttenbach rozpocznie folkową trasę Slavny Tur IV, podczas której na koncertach będziemy mogli usłyszeć tradycyjne pieśni z całego...

Zwiastun “Doliny Bogów” Lecha Majewskiego z Johnem Malkovichem

Na polskim kanale YouTube, należącym do Galapagos Films, kilka dni temu pojawił się polski teaser filmu „Dolina Bogów” w reżyserii Lecha Majewskiego. Produkcja trafi...

Billie Eilish nagrała piosenkę do nowego Bonda! [Wideo]

Tegoroczne walentynki to nie tylko niezwykły czas dla wszystkich zakochanych, ale także dzień premiery piosenki do najnowszego filmu o Agencie 007.Jak już od jakiegoś...

Oskary 2020 – lista laureatów i szczególny występ Billie Eilish

W nocy 10 lutego cały świat poznał wszystkich laureatów z gali rozdania Oscarów 2020. Zobacz pełny występ Billie Eilish oraz listę filmowych pozycji, twórców...

Autor publikacji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Autor publikacji

Reklama

Sprawdź cenę na Ceneo.pl