r e k l a m a
StartNowinki i informacjeŚwiat KsiążkiPremiera książki świata fantasy "Przeznaczenie Skrytobójcy"

Premiera książki świata fantasy „Przeznaczenie Skrytobójcy”

Już dziś, 16 października ukazała się w księgarniach książka fantasy autorstwa Hobb Robin – „Przeznaczenie Skrytobójcy”.

Młodsza córka Bastarda, Pszczoła, zostaje porwana przez tajemniczą społeczność posiadającą prorocze sny, które wykorzystują w celu możenia własnego bogactwa i zyskiwania szerszych wpływów.

Bastard i Błazen, sądząc, że Pszczoła nie żyje, wyruszają z zamiarem dokonania zemsty, a ich wspólna misja prowadzi na odległą wyspę do miejsca, uznanego niegdyś przez Błazna za dom, a później za więzienie, z którego uciekł, okaleczony i oślepiony, przysięgając już nigdy tam nie wrócić.

Błazen, mimo odniesionych obrażeń, pozostaje zaradny, a poprzez swoje sny posiada możliwość kształtowania przyszłość. Bastard, natomiast mimo upływu czasu, pozostaje człowiekiem, który jest obeznany z truciznami, umiejącym posługiwać się ostrzami oraz utalentowanym w magii Przezornych.

W całej misji kierują się jednym wspólnym celem, który skierowany jest na doprowadzenie do tego, aby żaden Sługa nie przeżył ich zemsty.

Dwadzieścia lat minęło od czasu, gdy pierwsza epicka powieść fantasy o Bastardzie Rycerskim Przezornym i jego przyjacielu, Błaźnie, pojawiła się na półkach w księgarniach. Dziś zaprezentowana zostaje następna część, jako zamknięcie trzeciej trylogii opisującej kolejne losy bohaterów, która z pewnością zasłuży na miano arcydzieła swojego gatunku.

Podsumowanie i ocena końcowa

Autor publikacji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Reklama