r e k l a m a
StartNowinki i informacjeŚwiat KsiążkiPowieść "World of WarCraft: Narodziny Hordy" już w księgarniach! Przeczytaj fragment!

Powieść „World of WarCraft: Narodziny Hordy” już w księgarniach! Przeczytaj fragment!

Wydawnictwo Insignis udostępniło fragment książki „World of WarCraft: Narodziny Hordy” do przeczytania…

Książka „World of WarCraft: Narodziny Hordy” to początek kolekcjonerskiej serii Blizzard Legends, adresowanej do niesamowitych przygód. W ramach Blizzard Legends będą ukazywać się wznowienia najlepszych książek z uniwersum Blizzarda w nowej szacie graficznej.

Fani Warcrafta oraz ci, którzy dopiero zaczynają swą przygodę z fantastycznymi światami wykreowanymi przez Blizzard Entertainment, od kilku dni mogą sięgnąć po powieść World of WarCraft. Autorką książki jest Christie Golden.

Książka „World of WarCraft: Narodziny Hordy” opowiada historię o magii, sztuce wojennej i bohaterstwie. Akcja rozpoczyna się w czasach pokoju między orkami a ludem draenei, któremu przewodził prorok Velen. Pokój jednak kończy się, gdy wybucha konflikt pociągający za sobą tragiczne skutki.

Książka autorstwa Christie Golden, ukazała się w Polsce 15 lutego. Za dystrybucję odpowiada wydawnictwo Insignis.Cena katalogowa 39,99 zł.

Fragment książki dostępny: tutaj!

{source}
<></script>
<div class=”bb-widget” id=”buybox-1″ bb-id=”95″ bb-oid=”13721850″ ></div>
{/source}

Powieść "World of WarCraft: Narodziny Hordy" już w księgarniach! Przeczytaj fragment!

Podsumowanie i ocena końcowa

Autor publikacji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Reklama