r e k l a m a
StartNowinki i informacjeŚwiat KsiążkiKsiążka "World of Warcraft: Traveler. Wędrowiec" w sprzedaży

Książka „World of Warcraft: Traveler. Wędrowiec” w sprzedaży

Niedawno, bo 19 września odbyła się premiera książki „World of Warcraft: Traveler. Wędrowiec” Grega Weismana. Do przeczytania jest już fragment książki.

Przypomnijmy, że Greg Weisman znany jest przede wszystkim z działalności w telewizji, w której jako pisarz i producent wykonawczy pracował przy wielu produkcjach – odpowiadał m.in. za film animowany „Star Wars: Rebelianci”.

Książka „World of Warcraft: Traveler. Wędrowiec” powinna też spodobać się starszym graczom…

Sprawdźmy co pisze Wydawnictwo Insignis o tej książce:

„Minęły lata od dnia, w którym dwunastoletni Aram ­Thorne, bystry chłopiec z nieodłącznym szkicownikiem w dłoni, widział po raz ostatni swojego ojca. Gdy więc kapitan Greydon Thorne schodzi na brzeg i proponuje synowi, by ten dołączył doń na pokładzie okrętu, Aram ma wrażenie, że ktoś mu na nowo namalował cały świat. Na morzu jednak Aram napotyka pewne problemy w kontaktach z załogą, szczególnie zaś z drugim matem Makasą – nad wyraz twardą nastolatką, która z niechęcią przyjęła Arama pod swoją komendę. Gdy wreszcie Aram zaczyna się odnajdywać na pokładzie ojcowskiego okrętu, banda piratów atakuje statek i po raz kolejny świat chłopca zostaje wywrócony do góry nogami.

Aram i Makasa próbują razem odnaleźć drogę do domu i napotykają na swej drodze różne istoty – te przerażające i te wspaniałe. Aram próbuje zrozumieć mieszkańców Azeroth, kreśląc ich portrety w swoim szkicowniku i nawiązując nieprawdopodobne przyjaźnie.

W podróży używają starego kompasu Greydona, lecz ten nigdy nie wskazuje północy. Skoro kompas nie prowadzi Arama i Makasy do bezpiecznego domu, ku jakiemu przeznaczeniu ich wiedzie?

Książka zawiera 21 ilustracji Arama przedstawiających świat Azeroth!”

A w tym miejscu znajdziecie też fragment książki „World of Warcraft: Traveler. Wędrowiec”: tutaj!

Książka składa się z 388 stron…

world-of-warcraft-traveler-wedrowiec-okladka

Podsumowanie i ocena końcowa

Autor publikacji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Reklama