r e k l a m a
StartNowinki i informacjeKino Domowe (seriale)Serialowy Wiedźmin jednak w 2019 roku - wiemy też kto wcieli się...

Serialowy Wiedźmin jednak w 2019 roku – wiemy też kto wcieli się w Geralta

Niedawno informowaliśmy, że scenariusz serialu „Wiedźmin” od Netflixa jest już ukończony. Teraz poznaliśmy kolejne dość pozytywne informacje.

Showrunnerka projektu Lauren S. Hissrich za pośrednictwem Twittera zapowiedziała, że produkcja ta pojawi się w katalogu Netflixa trochę wcześniej. Przypomnijmy, że wpierw była mowa o roku 2020, teraz wiadomo, że serial Wiedźmin ukaże się już w 2019 roku. Dokładna data premiery serialu nie została podana.

Ostatnio sam Netflix dodał również swoje trzy grosze. W przygotowaniu telewizyjnej adaptacji książek o wiedźminie Andrzeja Sapkowskiego w głównego bohatera wcieli się aktor Henry Cavill, znany m.in. dzięki roli Supermana z ostatnich adaptacji komiksów DC. Brytyjczyk jest fanem gier z Geraltem, ale także zagorzałym czytelnikiem książek Andrzeja Sapkowskiego.

Netflix podzielił się także informacjami dotyczącymi reżyserów serialu oraz opublikował skrót jego fabuły. Na krzesło reżysera zasiądą: Alik Sakharov („Gra o tron”, „House of Cards”), Alex Garcia Lopez („Luke Cage”, „Utopia”, „Daredevil”, „Fear The Walking Dead”) oraz Charlotte Brändström („Outlander”, „Zaginiona”). Wcześniej informowaliśmy, że jednym z reżyserów będzie nasz znany rodak – Tomasz Bagiński. No cóż…, wciąż jednak Tomasz Bagiński jest jednym z producentów serialu Netflixa: „The Witcher”.

„Wiedźmin Geralt, zmutowany łowca potworów, szuka swojego miejsca w świecie, gdzie ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra.”

Pierwsze zdjęcia do serialu ruszą już w listopadzie tego roku w Budapeszcie. Miejmy nadzieję, że uda się na czas zmontować cały serial, który – przypominamy – ma składać się z 8-odcinków.

Podsumowanie i ocena końcowa

Autor publikacji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Reklama