Strona główna Nowinki i informacje Świat Książki "Cyfrak" - nowa powieść Krzysztofa Haladyna już w sprzedaży

“Cyfrak” – nowa powieść Krzysztofa Haladyna już w sprzedaży

Za wydanie nowej książki Krzysztofa Haladyna – “Cyfrak” – odpowiada wydawnictwo Fabryka Słów. Nowa opowieść przeniesie czytelników do zdewastowanego świata… Głównym bohaterem jest uzależniony od cyfrowych narkotyków Neth.

Przypomnijmy, że Krzysztof Haladyn pochodzący z Wrocławia – autor książek: dwutomowej powieści “Na skraju Strefy” osadzonej w świecie S.T.A.L.K.E.R.-a, a teraz i “Cyfrak” – z wykształcenia jest dziennikarzem i specjalistą public relations.

Sprawdźmy co kryje w sobie oficjalny opis wydawnictwa Fabryka Słów książki “Cyfrak”:

“W zdewastowanym świecie przetrwały nieliczne, zarządzane przez korporacje Miasta. Uzależniony od cyfrowych narkotyków Neth żyje w jednym z nich, otoczonym przez pustynię RepTek Polis. Tutaj granice cywilizacji i względnego bezpieczeństwa wyznacza technologia – tam gdzie nie sięgają macki firmy panuje chaos. W Przymurzu, jednej z takich dzielnic znajduje się nielegalne laboratorium, stanowiące dla Netha i jego dilera Wiz.una łakomy kąsek. Nie przypuszczają oni jednak, że grasujący w tej dzielnicy zmutowani ocaleńcy Błękitnej Plagi, wszelkiej maści bioćpuny i zintegrowany system obronny placówki to dopiero początek ich problemów. Konsekwencje tego włamania zmienią losy całego Polis i nie tylko…”

R E K L A M A

Wygląda na to, że będziemy mieli do czynienia z ciekawą książką… Nie sądzicie?

Książka “Cyfrak” Krzysztofa Haladyna liczy 448 stron i według danych z okładki koszt jej wynosi 39,99 zł…

cyfrak-krzysztof-haladyn-2018-okladka

Polecane produkty

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Reklama

Sprawdź cenę na Ceneo.pl