r e k l a m a
StartNowinki i informacjeKino Domowe (seriale)"Pół wieku poezji później" na nowym zwiastunie i co dalej?

„Pół wieku poezji później” na nowym zwiastunie i co dalej?

Fanowski film „Pół wieku poezji później” osadzony w wiedźmińskim uniwersum Andrzeja Sapkowskiego z nową, ale wciąż nieznaną datą premiery. Autorzy planują skończyć tą produkcję jako pełnometrażowy film i proszą o ponowne wsparcie.

Przypomnijmy, że premiera filmu była zaplanowana na 21 czerwca 2018 roku. Jednak teraz, kiedy twórcy chcą wydłużyć polski film z 55 minut do pełnometrażowego 80 minutowej produkcji, nie chcą kolejny raz podawać terminu premiery. Jednak mówią o chęci ukończenia prac jeszcze w tym roku.

Jeśli chodzi o fundusze to mowa tu o dodatkowej kwocie wynoszącej 25 tysięcy złotych. Za tą kwotę producenci chcą nakręcić brakujące 25 procent scenariusza oraz dwie sceny batalistyczne, z których jedna odbywać się będzie w Kaer Morhen. Do tej pory – w poprzednich zbiórkach – twórcy uzbierali aż 70 tysięcy złotych.

Reżyserem Pół Wieku Poezji Później jest Jakub Nurzyński. W filmie wystąpi słynny aktor Zbigniew Zamachowski (Jaskier). W pozostałych rolach zobaczymy m.in. Mariusza Drężka (Lambert) i Magdalenę Różańską (Triss).

Obejrzyjcie koniecznie nowy zwiastun, a jeśli chcecie wspomóc tą wiedźmińską produkcję to zapraszamy na oficjalną stronę zbiórki: tutaj!

Zwiastun

https://www.youtube.com/watch?v=t3d0iG9qa_E

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Podsumowanie i ocena końcowa

Autor publikacji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Reklama