Reklama

Start Nowinki i informacje Muzyka Możliwość zdobycia ekskluzywnego spotkania z Depeche Mode w radiu TOK FM

Możliwość zdobycia ekskluzywnego spotkania z Depeche Mode w radiu TOK FM

Radio TOK FM umożliwi polskim fanom zespołu Depeche Mode zdobycie zaproszenia na specjalne spotkanie w Berlinie, które odbędzie się 17 marca 2017 roku i będzie związane z premierą najnowszej płyty zespołu.

Od 3 marca 2017 roku słuchacze TOK FM mogą wziąć udział w wyjątkowym konkursie, w którym do wygrania są zaproszenia na berliński koncert Depeche Mode. W trakcie wydarzenia zespół ukaże swoją najnowszą płytę, zaś każdy z uczestników będzie mógł przywitać się z artystami. Warto zaznaczyć, że zaproszenia na to wydarzenie nie są dostępne w sprzedaży.

Jedynie udział w konkursie organizowanym przez konkretne europejskie media może zagwarantować takie spotkanie. Można też wygrać podwójne zaproszenie. Warunkiem jest opowiedzenie własnej historii, używając do tego tytułów piosenek Depeche Mode.

REKLAMA

Aby wziąć udział w konkursie należy w terminie od 3 marca od godz. 12:00 do 10 marca 2017 roku do godz. 14:00 dokonać zgłoszenia do konkursu przez stronę www.tokfm.pl/konkurs.

Finał konkursu odbędzie się 11 marca 2017 roku. Zwycięzca zostanie wyłoniony w trakcie trwania programu “Między Słowami” na antenie Radia TOK FM.

Na antenie radia pojawi się wiele audycji o Depeche Mode. Słowo zabiorą m.in. Tomasz Stawiszyński oraz Mikołaj Lizut oraz prowadzący audycje “Między Słowami” i “Kultura osobista”.

Firma Sony będąca organizatorem konkursu pokryje koszty przejazdu, jak również zakwaterowania w Berlinie.

Polecane produkty

Najbliższe koncerty Percival Schuttenbach – Slavny Tur IV [Wideo]

Już od 6 marca zespół Percival Schuttenbach rozpocznie folkową trasę Slavny Tur IV, podczas której na koncertach będziemy mogli usłyszeć tradycyjne pieśni z całego...

Zwiastun “Doliny Bogów” Lecha Majewskiego z Johnem Malkovichem

Na polskim kanale YouTube, należącym do Galapagos Films, kilka dni temu pojawił się polski teaser filmu „Dolina Bogów” w reżyserii Lecha Majewskiego. Produkcja trafi...

Billie Eilish nagrała piosenkę do nowego Bonda! [Wideo]

Tegoroczne walentynki to nie tylko niezwykły czas dla wszystkich zakochanych, ale także dzień premiery piosenki do najnowszego filmu o Agencie 007.Jak już od jakiegoś...

Oskary 2020 – lista laureatów i szczególny występ Billie Eilish

W nocy 10 lutego cały świat poznał wszystkich laureatów z gali rozdania Oscarów 2020. Zobacz pełny występ Billie Eilish oraz listę filmowych pozycji, twórców...

Autor publikacji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Autor publikacji

Reklama

Sprawdź cenę na Ceneo.pl