StartNowinki i informacjeMuzykaMożliwość zdobycia ekskluzywnego spotkania z Depeche Mode w radiu TOK FM

Możliwość zdobycia ekskluzywnego spotkania z Depeche Mode w radiu TOK FM

Radio TOK FM umożliwi polskim fanom zespołu Depeche Mode zdobycie zaproszenia na specjalne spotkanie w Berlinie, które odbędzie się 17 marca 2017 roku i będzie związane z premierą najnowszej płyty zespołu.

Od 3 marca 2017 roku słuchacze TOK FM mogą wziąć udział w wyjątkowym konkursie, w którym do wygrania są zaproszenia na berliński koncert Depeche Mode. W trakcie wydarzenia zespół ukaże swoją najnowszą płytę, zaś każdy z uczestników będzie mógł przywitać się z artystami. Warto zaznaczyć, że zaproszenia na to wydarzenie nie są dostępne w sprzedaży.

Jedynie udział w konkursie organizowanym przez konkretne europejskie media może zagwarantować takie spotkanie. Można też wygrać podwójne zaproszenie. Warunkiem jest opowiedzenie własnej historii, używając do tego tytułów piosenek Depeche Mode.

REKLAMA

Aby wziąć udział w konkursie należy w terminie od 3 marca od godz. 12:00 do 10 marca 2017 roku do godz. 14:00 dokonać zgłoszenia do konkursu przez stronę www.tokfm.pl/konkurs.

Finał konkursu odbędzie się 11 marca 2017 roku. Zwycięzca zostanie wyłoniony w trakcie trwania programu „Między Słowami” na antenie Radia TOK FM.

Na antenie radia pojawi się wiele audycji o Depeche Mode. Słowo zabiorą m.in. Tomasz Stawiszyński oraz Mikołaj Lizut oraz prowadzący audycje „Między Słowami” i „Kultura osobista”.

Firma Sony będąca organizatorem konkursu pokryje koszty przejazdu, jak również zakwaterowania w Berlinie.

Autor publikacji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments