r e k l a m a
StartNowinki i informacjeMuzykaMożliwość zdobycia ekskluzywnego spotkania z Depeche Mode w radiu TOK FM

Możliwość zdobycia ekskluzywnego spotkania z Depeche Mode w radiu TOK FM

Radio TOK FM umożliwi polskim fanom zespołu Depeche Mode zdobycie zaproszenia na specjalne spotkanie w Berlinie, które odbędzie się 17 marca 2017 roku i będzie związane z premierą najnowszej płyty zespołu.

Od 3 marca 2017 roku słuchacze TOK FM mogą wziąć udział w wyjątkowym konkursie, w którym do wygrania są zaproszenia na berliński koncert Depeche Mode. W trakcie wydarzenia zespół ukaże swoją najnowszą płytę, zaś każdy z uczestników będzie mógł przywitać się z artystami. Warto zaznaczyć, że zaproszenia na to wydarzenie nie są dostępne w sprzedaży.

Jedynie udział w konkursie organizowanym przez konkretne europejskie media może zagwarantować takie spotkanie. Można też wygrać podwójne zaproszenie. Warunkiem jest opowiedzenie własnej historii, używając do tego tytułów piosenek Depeche Mode.

Aby wziąć udział w konkursie należy w terminie od 3 marca od godz. 12:00 do 10 marca 2017 roku do godz. 14:00 dokonać zgłoszenia do konkursu przez stronę www.tokfm.pl/konkurs.

Finał konkursu odbędzie się 11 marca 2017 roku. Zwycięzca zostanie wyłoniony w trakcie trwania programu „Między Słowami” na antenie Radia TOK FM.

Na antenie radia pojawi się wiele audycji o Depeche Mode. Słowo zabiorą m.in. Tomasz Stawiszyński oraz Mikołaj Lizut oraz prowadzący audycje „Między Słowami” i „Kultura osobista”.

Firma Sony będąca organizatorem konkursu pokryje koszty przejazdu, jak również zakwaterowania w Berlinie.

Podsumowanie i ocena końcowa

Autor publikacji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Reklama