r e k l a m a
StartNowinki i informacjeKino Domowe (seriale)Animowany film: "Bociany" już na 4K Ultra HD Blu-ray, Blu-ray 3D, Blu-ray...

Animowany film: „Bociany” już na 4K Ultra HD Blu-ray, Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD! [Wideo]

 

Od 1 marca jest możliwość zakupienia zwariowanej animacji, filmu „Bociany”.

Do lotu, gotowi, start! Kiedy Warner Bros Home Entertainment zaprezentował film „Bociany” – zakręconą przygodową animację w reżyserii Nicka Stollera i Douga Sweetlanda byliśmy podekscytowani polskim zwiastunem filmu.

Minęło już trochę czasu od kinowej premiery, większość osób po zetknięciu się z filmem nie powinna żałować poświęconego mu czasu, a nawet zapragnąć mieć go w swojej kolekcji. No właśnie, może czas „wybrać” się na zakupy?

Animowany film „Bociany” z pewnością znajdzie jeszcze większą ilość polskich odbiorców wśród dzieci i rodziców oraz wśród samej młodzieży – wszystko za sprawą wydania na 4K Ultra HD Blu-ray, Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD. Piękna, kolorowa grafika wraz z dużą domieszką humoru w tym filmie niejednego zauroczy…

Oficjalny opis fabuły:

„Bociany przynoszą dzieci… A przynajmniej tak było kiedyś. Teraz bowiem zajmują się dostarczaniem przesyłek dla światowego giganta sprzedaży internetowej Cornerstore.com. Junior to najlepszy kurier w firmie, który na dodatek spodziewa się awansu. Przypadkowo jednak uruchamia Maszynę Produkującą Dzieci. W efekcie na świat zupełnie bezprawnie przychodzi śliczna dziewczynka. Junior nie ma wyjścia – musi podrzucić komuś ten kłopotliwy prezent, zanim szef się zorientuje. Wraz z Tulipem, jedynym człowiekiem na Bocianiej Górze, wyrusza na pierwszą w życiu misję „narodziny”. Szalona podróż może sprawić, że powiększy się niejedna rodzina, a bociany odzyskają właściwą rolę w świecie.”

Zapowiada się dobra zabawa… Warto obejrzeć ten zwiastun!

Foto

okładka

Zwiastun

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Podsumowanie i ocena końcowa

Autor publikacji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Reklama