r e k l a m a
StartNowinki i informacjeKomiksKomiks: Niezwykła Podróż - tom 2 - już dostępny! Zobacz skany!

Komiks: Niezwykła Podróż – tom 2 – już dostępny! Zobacz skany!

Przypomnijmy, że komiks pod tytułem „Niezwykła podróż” został stworzony przez o to trzech artystów: scenarzystę Denis’a-Pierre Filippi, grafika Silvio Camboni’ego oraz Gaspard’a Yvan’a odpowiadającego za kolory.

Co czeka na nas w drugim tomie Niezwykłej Podróży? Najprościej będzie to samemu sprawdzić, bowiem drugi tom jest już w sprzedaży. Przypomnijmy też, że pierwszy tom komiksu Niezwykłej Podróży oceniliśmy dość pozytywnie, dając ocenę 9/10.

Pierwszy tom komiksu opowiadał historię o losach dwojga dzieci – Emilen i Noemie – które to zostały przywiezione z internatu do rodzinnej rezydencji. To tam jak się okazało zniknął ojciec chłopca. Młodzi bohaterowie z pomocą ich nowej opiekunki jak i zarazem będącej byłym pracownikiem zaginionego naukowca, panny Amelli oraz z Terence’m ukończyli niesamowity prototyp maszyny… Wszyscy w czwórkę pomimo różnych przeciwności losu udają się na konkurs imienia Juliusza Verne’a, aby dowiedzieć się prawdy… co się stało z naukowcem – ojcem Emilena.

Seria komiksu: „Niezwykła podróż” została sporządzona na papierze kredowym – 215 x 190 mm, w kolorze i liczy 48 stron. Cena pojedynczego egzemplarza wynosi 38 zł…

okładka

[tabby title=”skany”]

{gallery width=300 height=405}komiksy/niezwykla-podroz/tom-2-skany{/gallery}

Podsumowanie i ocena końcowa

Autor publikacji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Reklama