r e k l a m a
StartNowinki i informacjeKino Domowe (seriale)Nowy zwiastun serialu Altered Carbon - 2 lutego premiera

Nowy zwiastun serialu Altered Carbon – 2 lutego premiera

Netflix Polska upublikował nowy z polskimi napisami zwiastun.

Przypomnijmy, że „Altered Carbon” Netflixa będzie najdroższą produkcją science fiction. Serial ten składać się ma z dziesięciu odcinków i zabierze nas do dystopijnego świata przyszłości.

„Altered Carbon”, na podstawie klasycznej powieści cyberpunkowej autorstwa Richarda K. Morgana, to intrygująca opowieść o miłości, seksie, morderstwie i zdradzie, rozgrywająca się w przyszłości, którą od naszych czasów dzieli ponad 300 lat.”

„Nowe technologie przekształciły społeczeństwo: świadomość można zapisać i przechowywać w postaci cyfrowej, ludzkie ciała są wymienne, a śmierć nie jest już końcem istnienia.”

Głównym bohaterem serialu będzie Takeshi Kovacs, najemnik przywrócony do życia przez bogacza Laurensa Bancrofta. Milioner pragnie, by Kovacs rozwiązał zagadkę tajemniczego zabójstwa poprzedniego ciała Bancrofta.

Producentką i scenarzystką serialu jest Laeta Kalogridis. W rolach głównych wystąpią Joel Kinnaman jako właśnie Takeshi Kovacs oraz James Purefoy jako Laurens Bancroft. Na ekranie pojawią się również Renée Elise Goldsberry, Kristin Lehman, Martha Higareda oraz Dichen Lachman.

Warto obejrzeć udostępniony przez nas kolejny zwiastun. Wygląd świata przedstawionego w serialu czerpie inspiracje z cyberpunkowych filmów np. „Blade Runnera”.

Zwiastun

https://www.youtube.com/watch?v=oWaFGbK_xFM

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Podsumowanie i ocena końcowa

Autor publikacji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Reklama