r e k l a m a
StartNowinki i informacjeImprezy i targiDziesiąta edycja planszówkowego konwentu Portalcon

Dziesiąta edycja planszówkowego konwentu Portalcon

Nadchodzi dziesiąta edycja planszówkowego konwentu Portalcon – organizowanego przez wydawnictwo Portal Games.

Portalcon 10 to jubileuszowa edycja, w której to fani gier planszowych mogą spotkać się na wiele godzin.

„Przyjedź do Gliwic i poznaj nowości wydawnicze naszego zespołu. Zobaczycie między innymi planowane gry, nowe prototypy, wiecznie aktualne perełki sprzed lat i aktualne hity. Posłuchacie o tym jak żyje się i pracuje w Portalu. Przybijecie nam przysłowiową piątkę oraz będziecie mieli okazję zjeść z nami ciastka! Chętni będą też mieli okazję napić się w barze (który będzie otwarty przez cały czas trwania konwentu)!”

W trakcie trwania Portalconu odwiedzający będą mieli okazję zagrać w ponad 10 nowości. „Nie przegapcie okazji, aby zagrać w te tytuły wcześniej niż wszyscy!”

„W Sali Nowości będą znajdować się prototypy, egzemplarze przedprodukcyjne oraz egzemplarze demo gier wydawnictwa Portal oraz linii 2 Pionki, a nad rozgrywką czuwać będzie nasza ekipa, która wytłumaczy i objaśni wam zasady do wybranych przez was gier! Serdecznie zapraszamy do jak największej eksploatacji naszych nowości!”

Konwent odbędzie się już 27-28 stycznia w Centrum Kultury Studenckiej Mrowisko w Gliwicach.

Bilety są już dostępne w sprzedaży, a w ich cenie „otrzymacie wejście na teren imprezy (sobota i niedziela), smycz, etui z identyfikatorem, los, niespodziankę!”

Podsumowanie i ocena końcowa

Autor publikacji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Reklama