r e k l a m a
StartNowinki i informacjeKino Domowe (seriale)Mowgli: Legenda dżungli - film Netflixa już do obejrzenia

Mowgli: Legenda dżungli – film Netflixa już do obejrzenia [Zwiastun]

Zobacz zwiastun z polskim dubbingiem Netflixowej produkcji „Mowgli: Legenda dżungli”. Netflix Polska zatrudnił czołowych polskich aktorów.

Za produkcję filmu trwającego trochę ponad 1,5 godziny odpowiada Andy Serkis – brytyjski aktor i reżyser znany m.in. z wcielenia się w Golluma w „Władcach Pierścieni” czy w „Hobbicie”…

Na pełnym zwiastunie filmu od Netflixa: „Mowgli: Legenda dżungli” usłyszymy Jarosława Boberka, Agatę Kuleszę, Agnieszkę Kunikowską, Miłogosta Reczka, Karola Kwiatkowskiego, Jerzego Stuhra, Mirosława Wieprzewskiego oraz Zbigniewa Zamachowskiego.

„Uznany aktor i reżyser Andy Serkis przedstawia własną wersję uwielbianego dzieła Rudyarda Kiplinga. To opowieść o chłopcu rozdartym między dwoma światami, który ostatecznie akceptuje swoje przeznaczenie i zostaje legendą. Mowgli nigdy nie czuł się w pełni częścią ani dżungli, ani cywilizowanego świata. Teraz musi stawić czoło niebezpieczeństwom czyhającym w obu tych światach, a przede wszystkim odnaleźć siebie.”

Zapraszamy do obejrzenia polskiego zwiastuna filmu. Naszym zdaniem warto obejrzeć ten film, choćby po to, aby mieć porównanie z wersją Disney’a.

Strona filmu „Mowgli: Legenda dżungli” w serwisie Netflix: tutaj!

Zwiastun

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Podsumowanie i ocena końcowa

Autor publikacji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Reklama