r e k l a m a
StartNowinki i informacjeKino Domowe (seriale)Apple TV+ zrealizuje "Masters of the Air" - mini serial wojenny z...

Apple TV+ zrealizuje „Masters of the Air” – mini serial wojenny z dużym budżetem

Nowa platforma streamingowa – Apple TV+ – rusza już z początkiem listopada. Apple zapowiedziało właśnie kolejny serial, który pojawi się w serwisie. Zostanie on zrealizowany przez amerykańskiego giganta we współpracy z twórcami słynnej Kompani Braci, a producentami wykonawczymi zostali Steven Spielberg, Tom Hanks i Gary Goetzman.

Masters of the Air – bo taki tytuł nosi zapowiedziana produkcja – to mini serial oparty na książce autorstwa Donalda L. Millera, zatytułowanej Masters of the Air: America’s Bomber Boys Who Fought The Air War Against Nazi Germany. Jak nie trudno się domyślić, produkcja ta opowie historię o trudach walki i życiu wojennym amerykańskich pilotów myśliwców, bombardujących nazistowskie Niemcy.

O powstaniu serialu, na podstawie bodaj najsłynniejszej książki Donalda L. Millera, mówiło się już w 2013 roku. Początkowo projekt miało zrealizować HBO, jednak ostatecznie wycofało się ze współpracy z producentami.

Dzisiaj nie wiadomo jeszcze, ile odcinków będzie miała seria, jednak podano informację, że całość będzie trwała ponad 8 godzin. Nie poznaliśmy również obsady, jednak ponad 200 milionowy budżet produkcji każe spodziewać się znamienitych nazwisk.

Masters of the Air to jedna z najciekawszych propozycji z jak na razie ubogiej oferty platformy Apple TV+.

Podsumowanie i ocena końcowa

Autor publikacji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Reklama