r e k l a m a
StartNowinki i informacjeGry karciane i planszowePolska gra planszowa Nemesis na kickstarterze robi furorę

Polska gra planszowa Nemesis na kickstarterze robi furorę [Wideo]

Nemesis to gra przygodowa survival horror autorstwa Adama Kwapińskiego. Polska gra już została ufundowana, ale zbiórka trwa nadal.

Z zakładanych nieco ponad 70 000 dolarów udało się uzbierać już prawie 2,5 miliona dolarów! Gra została ufundowana w  jedyne 4 minuty!

Grę planszową w Polsce wydać ma Rebel, przy współpracy z Awaken Realms. Koniecznie obejrzyjcie materiał wideo!

Podczas wspólnej zabawy ze znajomymi gracze wcielą się w rolę członków załogi kosmicznego transportowca „Nemesis”, który po wykonaniu swojej misji obrał kurs powrotny na Ziemię…

„Nagle wybudzasz się z hibernacji. Gdy powoli odzyskujesz świadomość i kontrolę nad własnym ciałem, przypominasz sobie, że jesteś na statku kosmicznym „Nemesis”. Podróżujesz na Ziemię z górniczej planety Dantis umiejscowionej w systemie planetarnym Trappist-1. Zaskoczony i zaniepokojony zdajesz sobie sprawę, że komputer wybudził Cię w trybie awaryjnym tuż przed ostatnim nadprzestrzennym skokiem w kierunku Ziemi. Zaniepokojony, stanem statku i załogi, żądasz od komputera pokładowego więcej informacji. Na odpowiedź czekasz zdecydowanie zbyt długo, ale w końcu dane zaczynają napływać. Nie wiesz nic odnośnie statku, a stan całej załogi wydaje się być w porządku… całej, poza jedną osobą. Serce natychmiast skacze Ci do gardła…”

Nemesis ma być grą kooperacyjną, przeznaczoną dla od 1 do 5 graczy.

Zbiórka pieniędzy na kickstarterze: tutaj!

Foto

nemesis-grafika

Wideo

https://www.youtube.com/watch?v=ZJgkyGoIDk4

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Podsumowanie i ocena końcowa

Autor publikacji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Reklama