r e k l a m a
StartNowinki i informacjeFilmy KinowePierwszy oficjalny zwiastun filmu Pitbull: Ostatni pies

Pierwszy oficjalny zwiastun filmu Pitbull: Ostatni pies

Już jest oficjalny zwiastun filmu „Pitbull: Ostatni pies”. Produkcja reżysera i scenarzysty: Władysława Pasikowskiego trafi do kin w połowie marca.

Wspomniany zwiastun trwa ponad trzy minuty, trzy minuty, które z pewnością nie nudzą. Film „Pitbull: Ostatni pies” zadebiutuje już 15 marca.

„Najnowszy film W. Pasikowskiego, twórcy takich kultowych filmów jak: „Psy” czy „Jack Strong”, to klasyka kina akcji. „Pitbull. Ostatni pies” zgromadził śmietankę polskiej kinematografii, począwszy od gwiazdorów kultowego serialu „Pitbull”: Marcin Dorociński, Krzysztof Stroiński, Rafał Mohr, Michał Kula, ale także oczekiwana na wielkim ekranie Dorota „Doda” Rabczewska oraz Adam Woronowicz, Cezary Pazura, Marian Dziędziel, Iza Kuna, Zbigniew Zamachowski i Agnieszka Kawiorska.

Jak można przeczytać powyżej, w najnowszym filmie Władysława Pasikowskiego zagra swoje szalone role wiele polskich filmowych gwiazd, a nawet piosenkarka i celebrytka Doda, ale czy to wszystko? Okazuje się, że w filmie pojawią się gościnnie również inne sławy: Katarzyna Nosowska oraz bokserzy – Artur Szpilka i Dereck Chisora.

Czy ta plejada gwiazd, osób sławnych i lubianych sprawi, że film sprzeda się jak „ciepłe bułeczki”? Możliwe, ale jednego nie można nie powiedzieć o tej produkcji – ten film przeznaczony jest tylko dla dorosłych i zarazem jest ostatnią częścią.

Jesteście ciekawi jak się prezentują urywki filmu? To koniecznie obejrzyjcie zwiastun.

INFO:

Kraj: Polska
Rok produkcji: 2017-2018
Czas trwania: brak danych
Gatunek: Sensacja
Wiek: brak danych
Reżyseria: Władysław Pasikowski
Scenariusz: Władysław Pasikowski
Obsada: Marcin Dorociński, Krzysztof Stroiński, Rafała Mohr, Dorota Rabczewska, Krzysztof Kiersznowski, Cezary Pazura, Adam Woronowicz, Izabela Kuna, inni
Data premiery: 15 marzec 2018 (Polska), 15 marzec 2018 (Świat)

Plakat

tomb-raider-plakat-pl

Zwiastun

https://www.youtube.com/watch?v=i8p0LIwzzRc

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Podsumowanie i ocena końcowa

Autor publikacji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Reklama