r e k l a m a
StartNowinki i informacjeGry karciane i planszoweGra planszowo-karciana: Rising Sun już w sprzedaży

Gra planszowo-karciana: Rising Sun już w sprzedaży

Twórcy gry Rising Sun zebrali fundusze na ponad 4 miliony dolarów. Od kilku dni trwa już jej regularna sprzedaż.

Warto dodać, że autorzy prosili jedynie o 300 tysięcy dolarów. Świadczy to o tym, że pomysł na grę bardzo się spodobał. Sprawdźmy dlaczego.

Akcja gry przeniesie graczy do feudalnej Japonii. Celem jest zebranie Punktów Zwycięstwa przez kilka Pór Roku, aby doprowadzić swój Klan do zwycięstwa. Jak czytamy:

„Gracze będą tworzyć i zrywać sojusze, podejmować działania polityczne, wielbić bóstwa, przystosowywać swoje klany do zmieniającej się sytuacji i rozmieszczać swoje figurki na mapie Japonii. Punkty Zwycięstwa zdobyć można na kilka sposobów – od wygrywania bitew, poprzez utrzymywanie się w kluczowych Prowincjach, aż do wykorzystywania Cnót zgromadzonych przez twój Klan. Gdy nastanie zima, gracz z największą liczbą Punktów Zwycięstwa obejmie rządy nad Krajem Wschodzącego Słońca!.”

Zaprojektowana przez Erica Langa gra oprócz interesującego tła fabularnego i ciekawych rozwiązań z zakresu samej rozgrywki, ma również zachwycać jakością wykonania. W tym m.in. 50 bogatymi w detale figurkami.

Gra Rising Sun przeznaczona jest dla 3 do 5 graczy, czas rozgrywki wyniesie 90-120 minut. Sugerowana cena wynosi 399 zł.

Foto

rising-sun-pudelko

rising-sun-grafika

Podsumowanie i ocena końcowa

Autor publikacji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Reklama