r e k l a m a
StartNowinki i informacjeAudiobookiSherlock Holmes - Odcienie czerni - superprodukcja Audioteki w sprzedaży

Sherlock Holmes – Odcienie czerni – superprodukcja Audioteki w sprzedaży

Niedawno ukazał się na polskim rynku – nowy audiobook – Sherlock Holmes – Odcienie czerni.

Audiobooka czytają m.in.: Miłogost Reczek (narrator), Robert Więckiewicz (Sherlock Holmes), Jacek Braciak (John Watson), a jego cena sugerowana wynosi 34,90 zł.

„Londyn. Początek XXI wieku. Maszyna parowa wyznacza kierunek rozwoju cywilizacji, a potentaci paliw kopalnych rządzą potajemnie miastem. Metropolia tonie w kłębach dymu i dźwiękach dudniących silników. Ocean gęstej mgły przebijają potężne, neogotyckie wieże, które tworzą panoramę miasta odkąd jego bogaci mieszkańcy rzucili się w szaloną pogoń za czystym powietrzem. Najniższe poziomy, odgrodzone od reszty miasta pilnie strzeżonymi śluzami, zamieszkuje biedota, przestępcy chwytający się szemranych interesów i imigranci handlujący egzotycznymi roślinami. Podziały społeczne i wrogie nastroje narastają.”

„W przeddzień gigantycznej rewolucji Sherlock i Watson natrafiają na ślad międzynarodowego spisku. Gra toczy się o najwyższą stawkę, a prawda wywróci życie mieszkańców stolicy do góry nogami. Nikomu nie można ufać, nic nie jest takim, jakim się wydaje. Holmes, wyniszczony latami spędzonymi na najniższych poziomach molocha, traci grunt pod nogami. Razem z Watsonem przemierza kolejne kondygnacje miasta, próbując rozwikłać skomplikowaną intrygę. Ich bronią jest wyłącznie dedukcja i… siła mięśni.”

Audobook Sherlock Holmes – Odcienie czerni trwa 6 godzin i 19 minut.

Więcej na stronie Audioteki: tutaj!

Podsumowanie i ocena końcowa

Autor publikacji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Reklama