r e k l a m a
StartNowinki i informacjeFilmy KinoweZapowiedź: Premiera filmu "Indiana Jones 5" 19 lipca 2019 roku - od...

Zapowiedź: Premiera filmu „Indiana Jones 5” 19 lipca 2019 roku – od twórcy poprzedniej części: „Królestwa Kryształowej Czaszki”!

To już oficjalne. Za ponad trzy lata dostaniemy kolejną część przygód słynnego archeologa i poszukiwacza przygód: Indiana Jonesa.

Poznaliśmy dokładną datę premiery filmu, która odbędzie się dziewiętnastego lipca 2019 roku. Do roli Indiego po raz kolejny powróci Harrison Ford. W fotelu reżysera znów zasiądzie jeden z ojców sukcesu całej serii, Steven Spielberg. Producentami obrazu będą Kathleen Kennedy i Frank Marshall. Informację tę potwierdził w oświadczeniu prasowym prezes The Walt Disney Studios, Alan Horn.

Już ogłoszono również, kto będzie scenarzystą kinówki. Wybór producentów padł na sprawdzoną osobę – Davida Koeppa, odpowiedzialnego za poprzednią część filmowej przygody – filmu „Indiana Jones: Królestwo Kryształowej Czaszki”.

Nie jest jednak jasne, czy scenariusz do filmu „Indiana Jones 5” będzie przygotowywany od zera, czy też opierać się będzie – jak to było w przypadku „Królestwa Kryształowej Czaszki” – na już istniejącym materiale.

W głównej roli zobaczymy ponownie Harrisona Forda, który w lipcu skończy 74 lata.

Podsumowanie i ocena końcowa

Autor publikacji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Reklama