r e k l a m a
StartNowinki i informacjeFilmy Kinowe"Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" na finałowym polskim zwiastunie

„Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie” na finałowym polskim zwiastunie

Disney w końcu pokazał światu pełny i dość dynamiczny zwiastun z dziewiątej części sagi Gwiezdne Wojny. W kinach Cinema City oraz Multikino można już składać zamówienia na przedpremierowe pokazy filmu oraz na ich dalsze terminy wyświetlania.

Wygląda na to, że grudzień 2019 będzie również wielkim świętem dla samych fanów sagi „Star Wars” i dla wszystkich kochających dobre widowisko. Przypomnijmy, że mówimy już o ostatniej części sagi „Gwiezdnych Wojen”, które zostało stworzone przez J.J. Abramsa. Na szczęście Disney planuje kolejne filmy, ale w końcu pewien, dłuższy rozdział zostanie zakończony definitywnie…

No właśnie, aż trudno jest sobie teraz to wszystko wyobrazić. Po przeszło 40 latach od czasu premiery filmu „Star Wars” (1977 r.) twórcy postanowili zakończyć wszystkie rozpoczęte wątki.

Najnowsza produkcja powinna być zatem wyjątkowa. Zwiastun z tej produkcji powinien się podobać, jak i informacja, że „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie” będzie – póki co – najdłuższym filmem z historii „Star Wars”.

Premiera odbędzie się w Polsce 19 grudnia, a dzień wcześniej mają odbywać się pokazy przedpremierowe.

Jak pisze sam Disney „Są historie, które pozostaną wiecznie żywe [..]” – jeśli chodzi o sagę „Star Wars” to chyba nie sposób się z tym nie zgodzić.

Zwiastun

Podsumowanie i ocena końcowa

Autor publikacji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Reklama