r e k l a m a
StartNowinki i informacjeFilmy Kinowe"Gliniarz z Beverly Hills 4" - Eddie Murphy planuje powrócić z kultowym...

„Gliniarz z Beverly Hills 4” – Eddie Murphy planuje powrócić z kultowym filmem

Najprawdopodobniej powoli szykuje się nam nowa produkcja ze znanej serii filmów „Gliniarz z Beverly Hills”. Pierwsze trzy filmy poznaliśmy jako dobre komedie sensacyjne, a z czasem zyskały one status kultowy…

Czy wiecie, że od czasu premiery ostatniego filmu z serii „Gliniarz z Beverly Hills” minęło już 25 lat. To naprawdę szmat czasu dla widza, jak i dla aktorów, którzy brali udział w tych produkcjach.

No właśnie, główny bohater tej komediowej serii Eddie Murphy, mający już teraz niemal 60 lat, zapowiedział podczas rozmowy z serwisem Collider, że po produkcji  „Księcia w Nowym Jorku 2” zajmie się filmem „Gliniarz z Beverly Hills 4”. Obie produkcje, rzucone na trochę dalszy plan, mają być najprawdopodobniej ostatnimi filmami, w których aktor ten chciałby wystąpić…

Miejmy nadzieję, że tym razem uda się dokończyć wszystkie plany dotyczące nowej części filmu. A prób nad produkcją filmu „Gliniarz z Beverly Hills 4” było już kilka, w latach 90., a także i w 2006 roku.

Na koniec dodajmy, że aktor Eddie Murphy zagra w nadchodzącym filmie „Dolemite Is My Name”, którego premierę zaplanowano jeszcze na 2019 rok.

Podsumowanie i ocena końcowa

Autor publikacji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Reklama