Dobre wiadomości o “Jurassic World 3” oraz poznana data premiery

0

Wytwórnia filmowa Universal Pictures podzieliła się pierwszymi szczegółami na temat nowej produkcji z lubianej serii filmów “Jurassic World”. Twórcy chcą w końcu stworzyć nową część, inspirując się klimatem znanym z pierwszej części “Parku Jurajskiego”.

Trzecia część może faktycznie okazać się dużo lepszym dziełem, aniżeli dwie poprzednie części. Dowiedzieliśmy się, że aktorami, którzy wystąpią w tej produkcji są cenieni i dobrze znani fanom “Jurassic Park”: Jeff Goldblum, Sam Neill oraz Laure Dern. Wiadomo jeszcze, że główni bohaterowie grający w nowszej serii filmów z dinozaurami, tj. Chris Pratt oraz Bryce Dallas Howard również zagrają pośród wspaniałych, starszych aktorów.

Za reżyserię i scenariusz “Jurassic World 3” odpowiadać ma nadal Colin Trevorrow. Producentami wykonawczymi będą nadal: Steven Spielberg oraz sam reżyser filmu, a produkcją mają się zająć Frank Marshall i Pat Crowley.

R E K L A M A

Sam reżyser zapowiedział z kolei, że film “Jurassic World 3” będzie bardziej naukowym thrillerem i będzie w klimacie pierwszego filmu “Jurassic Park”. Czas pokaże, co z tego wszystkiego wyjdzie… Pomimo, że filmy “Jurassic World” nie są zbyt wybitne, to jednak dają się lubić, a jeśli mają teraz przypominać megahit “Jurassic Park”, to tym bardziej czekamy na nową część z niecierpliwością.

Z pewnością widzów mogą ucieszyć te informacje tym bardziej, że już na początku przyszłego roku rozpoczną się prace nad “Jurassic World 3” na planie filmowym.

Polecane produkty

Dodaj komentarz