r e k l a m a
StartNowinki i informacjeFilmy KinoweDobre wiadomości o "Jurassic World 3" oraz poznana data premiery

Dobre wiadomości o „Jurassic World 3” oraz poznana data premiery

Wytwórnia filmowa Universal Pictures podzieliła się pierwszymi szczegółami na temat nowej produkcji z lubianej serii filmów „Jurassic World”. Twórcy chcą w końcu stworzyć nową część, inspirując się klimatem znanym z pierwszej części „Parku Jurajskiego”.

Trzecia część może faktycznie okazać się dużo lepszym dziełem, aniżeli dwie poprzednie części. Dowiedzieliśmy się, że aktorami, którzy wystąpią w tej produkcji są cenieni i dobrze znani fanom „Jurassic Park”: Jeff Goldblum, Sam Neill oraz Laure Dern. Wiadomo jeszcze, że główni bohaterowie grający w nowszej serii filmów z dinozaurami, tj. Chris Pratt oraz Bryce Dallas Howard również zagrają pośród wspaniałych, starszych aktorów.

Za reżyserię i scenariusz „Jurassic World 3” odpowiadać ma nadal Colin Trevorrow. Producentami wykonawczymi będą nadal: Steven Spielberg oraz sam reżyser filmu, a produkcją mają się zająć Frank Marshall i Pat Crowley.

Sam reżyser zapowiedział z kolei, że film „Jurassic World 3” będzie bardziej naukowym thrillerem i będzie w klimacie pierwszego filmu „Jurassic Park”. Czas pokaże, co z tego wszystkiego wyjdzie… Pomimo, że filmy „Jurassic World” nie są zbyt wybitne, to jednak dają się lubić, a jeśli mają teraz przypominać megahit „Jurassic Park”, to tym bardziej czekamy na nową część z niecierpliwością.

Z pewnością widzów mogą ucieszyć te informacje tym bardziej, że już na początku przyszłego roku rozpoczną się prace nad „Jurassic World 3” na planie filmowym.

Podsumowanie i ocena końcowa

Autor publikacji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Reklama