Strona główna Nowinki i informacje Filmy Kinowe Dobre wiadomości o "Jurassic World 3" oraz poznana data premiery

Dobre wiadomości o “Jurassic World 3” oraz poznana data premiery

Wytwórnia filmowa Universal Pictures podzieliła się pierwszymi szczegółami na temat nowej produkcji z lubianej serii filmów “Jurassic World”. Twórcy chcą w końcu stworzyć nową część, inspirując się klimatem znanym z pierwszej części “Parku Jurajskiego”.

Trzecia część może faktycznie okazać się dużo lepszym dziełem, aniżeli dwie poprzednie części. Dowiedzieliśmy się, że aktorami, którzy wystąpią w tej produkcji są cenieni i dobrze znani fanom “Jurassic Park”: Jeff Goldblum, Sam Neill oraz Laure Dern. Wiadomo jeszcze, że główni bohaterowie grający w nowszej serii filmów z dinozaurami, tj. Chris Pratt oraz Bryce Dallas Howard również zagrają pośród wspaniałych, starszych aktorów.

Za reżyserię i scenariusz “Jurassic World 3” odpowiadać ma nadal Colin Trevorrow. Producentami wykonawczymi będą nadal: Steven Spielberg oraz sam reżyser filmu, a produkcją mają się zająć Frank Marshall i Pat Crowley.

R E K L A M A

Sam reżyser zapowiedział z kolei, że film “Jurassic World 3” będzie bardziej naukowym thrillerem i będzie w klimacie pierwszego filmu “Jurassic Park”. Czas pokaże, co z tego wszystkiego wyjdzie… Pomimo, że filmy “Jurassic World” nie są zbyt wybitne, to jednak dają się lubić, a jeśli mają teraz przypominać megahit “Jurassic Park”, to tym bardziej czekamy na nową część z niecierpliwością.

Z pewnością widzów mogą ucieszyć te informacje tym bardziej, że już na początku przyszłego roku rozpoczną się prace nad “Jurassic World 3” na planie filmowym.

Polecane produkty

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Reklama

Sprawdź cenę na Ceneo.pl