r e k l a m a
StartNowinki i informacjeRedakcja Popkultura.info.pl jedzie na wakacje - zaczniemy pracę 16 września

Redakcja Popkultura.info.pl jedzie na wakacje – zaczniemy pracę 16 września

Redakcja Popkultura.info.pl jedzie na wakacje – zaczniemy pracę 16 września. Do tego czasu na stronie nie będą się ukazywać nowe wiadomości.

Jednocześnie informujemy, że po powrocie z wakacji, zamierzamy wprowadzić wiele zmian na stronie. Sprawdźmy zatem co nowego ukaże się na stronie.

Najważniejszą zmianą będzie prędkość ładowania strony, wciąż pracujemy, aby dobrze ją zoptymalizować. Mamy nadzieję, że różnica w ładowaniu serwisu będzie odczuwalna.

Drugą ważną i istotną zmianą będzie wprowadzenie wygodnego modułu z wyszukiwarką. Sama główna wyszukiwarka będzie wyświetlać obrazy i fragment tekstu publikacji.

Kolejną nowością będzie udogodnienie we wszystkich działach (kategoriach publikacji) – zniknie paginacja stron a w zamian po kliknięciu jednego przycisku bez przeładowania stron pojawią się kolejne nowinki technologiczne bądź recenzje.

A także poprawki w responyswności strony i ewentualne kosmetyczne zmiany.

Przepraszamy, że nie będziemy mogli informować Was przez ponad 7 dni o istotnych nowinkach… Ale każdemu należy się jakiś odpoczynek.

Ponadto informujemy, że wciąż poszukujemy utalentowanej grupy ludzi, którzy chcieliby wspólnie z nami i wspólnymi siłami zapracować na sukces strony Popkultura.info.pl.

Podsumowanie i ocena końcowa

Autor publikacji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Reklama