Reklama

Start Nowinki i informacje Redakcja Popkultura.info.pl jedzie na wakacje - zaczniemy pracę 16 września

Redakcja Popkultura.info.pl jedzie na wakacje – zaczniemy pracę 16 września

Redakcja Popkultura.info.pl jedzie na wakacje – zaczniemy pracę 16 września. Do tego czasu na stronie nie będą się ukazywać nowe wiadomości.

Jednocześnie informujemy, że po powrocie z wakacji, zamierzamy wprowadzić wiele zmian na stronie. Sprawdźmy zatem co nowego ukaże się na stronie.

Najważniejszą zmianą będzie prędkość ładowania strony, wciąż pracujemy, aby dobrze ją zoptymalizować. Mamy nadzieję, że różnica w ładowaniu serwisu będzie odczuwalna.

REKLAMA

Drugą ważną i istotną zmianą będzie wprowadzenie wygodnego modułu z wyszukiwarką. Sama główna wyszukiwarka będzie wyświetlać obrazy i fragment tekstu publikacji.

Kolejną nowością będzie udogodnienie we wszystkich działach (kategoriach publikacji) – zniknie paginacja stron a w zamian po kliknięciu jednego przycisku bez przeładowania stron pojawią się kolejne nowinki technologiczne bądź recenzje.

A także poprawki w responyswności strony i ewentualne kosmetyczne zmiany.

Przepraszamy, że nie będziemy mogli informować Was przez ponad 7 dni o istotnych nowinkach… Ale każdemu należy się jakiś odpoczynek.

Ponadto informujemy, że wciąż poszukujemy utalentowanej grupy ludzi, którzy chcieliby wspólnie z nami i wspólnymi siłami zapracować na sukces strony Popkultura.info.pl.

Polecane produkty

Najbliższe koncerty Percival Schuttenbach – Slavny Tur IV [Wideo]

Już od 6 marca zespół Percival Schuttenbach rozpocznie folkową trasę Slavny Tur IV, podczas której na koncertach będziemy mogli usłyszeć tradycyjne pieśni z całego...

Zwiastun “Doliny Bogów” Lecha Majewskiego z Johnem Malkovichem

Na polskim kanale YouTube, należącym do Galapagos Films, kilka dni temu pojawił się polski teaser filmu „Dolina Bogów” w reżyserii Lecha Majewskiego. Produkcja trafi...

Billie Eilish nagrała piosenkę do nowego Bonda! [Wideo]

Tegoroczne walentynki to nie tylko niezwykły czas dla wszystkich zakochanych, ale także dzień premiery piosenki do najnowszego filmu o Agencie 007.Jak już od jakiegoś...

Oskary 2020 – lista laureatów i szczególny występ Billie Eilish

W nocy 10 lutego cały świat poznał wszystkich laureatów z gali rozdania Oscarów 2020. Zobacz pełny występ Billie Eilish oraz listę filmowych pozycji, twórców...

Autor publikacji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Autor publikacji

Reklama

Sprawdź cenę na Ceneo.pl