r e k l a m a
StartNowinki i informacjeMuzykaTrwa sprzedaż biletów na koncert Natalii Nykiel - 26 październik - klub...

Trwa sprzedaż biletów na koncert Natalii Nykiel – 26 październik – klub Stodoła

Po fantastycznym koncercie na Orange Warsaw Festival 2017 Natalia Nykiel wraca z nowym materiałem do warszawskiego klubu Stodoła.

Debiut Natalii Nykiel na polskiej scenie można opisywać w kategoriach fenomenu. W zawrotnym tempie osiągnęła sukces, na jaki niektórzy muszą pracować latami. Pod koniec 2014 roku premierę miał jej longplay „Lupus Electro”. Na wyjątkowy – zawieszony gdzieś pomiędzy neonową nowoczesnością, a dzikością natury – klimat płyty złożyły się także doskonałe teksty napisane przez Katarzynę Nosowską, Budynia z zespołu Pogodno, Paulinę Przybysz, Bunia z zespołu Dick 4 Dick, Karolinę Kozak oraz samą Natalię.

Zdaniem dziennikarzy wokalistka albumem „LE” zapełniła trwającą od wielu lat na rodzimym rynku muzycznym lukę – nie oglądając się na obowiązujące trendy, otworzyła nowy, od dawna wyczekiwany rozdział na gruncie polskiego electro popu.

Album „Lupus Electro” zebrał szereg pozytywnych recenzji od dziennikarzy wszystkich wiodących tytułów i serwisów muzycznych oraz dzienników opiniotwórczych, plasując się w czołówce zestawień najlepszych polskich albumów 2014 i 2015 roku (za sprawą reedycji albumu wzbogaconej o krążek z remixami autorstwa m.in. Patti Yang, Envee’go, R.A.U. i Stasiaka, czy Kuby Karasia z The Dumplings).

Natalia w ciągu ostatniego roku stała się niekwestionowaną muzyczną ikoną sieci. Jej teledyski łącznie mają już ponad 100 milionów wyświetleń, z czego videoclipy do singli „Bądź duży” i „Error” w latach 2015 i 2016 były najczęściej odtwarzanymi polskimi teledyskami w kraju.

Przypomnijmy, że 10 maja premierę miał jej najnowszy singiel „Spokój” zwiastujący drugi album, za produkcję którego ponownie odpowiada Fox.

26 października artystka zagra w Stodole pełen premierowy koncert z nowym materiałem!

Informacje

Natalii Nykiel – Klub Stodoła – serdecznie zapraszamy:

  • Warszawa – sobota, 26 październik 2017, 19:00 / 20:00

Ceny biletów:

  • 35,00 zł – przedsprzedaż – stojące
  • 55,00 zł – przedsprzedaż – balkony
  • 42,00 zł – od 12 października – stojące
  • 62,00 zł – od 12 października – balkony

Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, biletyna.pl

Podsumowanie i ocena końcowa

Autor publikacji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Reklama