r e k l a m a
StartNowinki i informacjeMuzykaTove Lo z trasą "Lady Wood Tour" w Polsce! 19 czerwiec 2017...

Tove Lo z trasą „Lady Wood Tour” w Polsce! 19 czerwiec 2017 – Klub Stodoła! [Teledysk]

Artystka i autorka takich hitów jak Habits, Cool Girl czy True Disaster, zagra samodzielny koncert dla polskiej publiczności już 19 czerwca w warszawskim klubie Stodoła.

Piosenkarka znana ze swojej twórczości i z ekscentrycznego wizerunku, wystąpi również dzień wcześniej tj. 18.06.2017 na PGE Narodowym w Warszawie jako support przed zespołem Coldplay. Tove Lo wystąpiła gościnnie w piosence Fun z ostatniego albumu Coldplay.

Szwedzka artystka zadebiutowała w 2014 roku, wydając płytę Queen of the Clouds, która sprzedała się w ponad milionowym nakładzie, a jej utwory przekroczyły magiczną liczbę miliarda odsłuchań w serwisie Spotify. Ogromną popularność zdobyła głównie za sprawą singla Habits (Stay High). Utwór w wersji zremiksowanej przez duet Hippie Sabotage został odtworzony na platformie YouTube już ponad pół miliarda razy i osiągnął trzecie miejsce na liście Billboard Hot 100.

„Pochodzę z małego kraju i ten ogromny sukces bardzo mnie zaskoczył. To dla mnie wiele znaczy. Jest pewien główny nurt tego, jak postrzegana jest rola kobiety w społeczeństwie i zazwyczaj nie ma on nic wspólnego z tym, co ja robię. Mam nadzieję również, że mam jakiś wpływ na zmiany i na to, że ludzie zaczynają mówić, co myślą na ten temat.”

Lady Wood stal się drugim albumem wokalistki. Krążek ten poszerza horyzonty artystki, pokazuje różne sprzeczności, jest bardziej dopracowany i feministyczny w swojej treści…

Warto dodać, że Tove Lo podróżując zabiera ze sobą małe „studio’: keyboard, mikrofon i laptopa, a gdy tylko ma wenę, natychmiast tworzy i utrwala swój materiał…

Tove Lo, jako gwiazda muzyki pop, jest bardzo dumna z tego, że zmieniła znaczenie tego pojęcia:

„Oczekuje się od ciebie, że przemówisz zrozumiale do każdego. Oczekuje się też, że nie będziesz przeklinać i zachowywać się zbyt prowokacyjnie. To właśnie mnie najbardziej wkurza i sprawia, że chcę robić na przekór.” – mówi artystka z uśmiechem.

Informacje

Tove Lo z trasą „Lady Wood Tour” – serdecznie zapraszamy:

  • Warszawa – Klub Stodoła – 19.06.2017

Ceny biletów:

  • 121 zł
  • 176 zł
  • 132 zł

Sprzedaż internetowa: www.LiveNation.pl, www.eventim.pl, www.ticketpro.pl

 

Plakat

tove-lo-lady-wood-tour-19-czerwiec-2017-klub-stodola-grafika

{tab teledysk}

https://www.youtube.com/watch?v=oh2LWWORoiM

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Podsumowanie i ocena końcowa

Autor publikacji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Reklama