r e k l a m a
StartNowinki i informacjeMuzykaSkillet: Unleashed Tour 2016 w Polsce - już 27 i 28 listopada...

Skillet: Unleashed Tour 2016 w Polsce – już 27 i 28 listopada w Warszawie i Krakowie! [Teledysk]

Skillet to jeden z najbardziej utytułowanych zespołów rockowych XXI wieku – sprzedająca 11 milionów płyt i mająca na koncie dwie nominacje do nagrody Grammy grupa, wraca do Polski na dwa koncerty – w Warszawie i Krakowie.

Skillet zostało założone w Memphis w 1996 roku. Autorzy hitu „Monster” (57 milionów odtworzeń w serwisie Spotify i 2,5 miliona sprzedanych singli) już 5 sierpnia wydadzą swój dziewiąty album „Unleashed”, który ma być jeszcze głośniejszy niż poprzednie dzieła kwartetu. John Cooper z zespołu tak mówi o tym wydawnictwie: „Po premierze ‘Rise’ nie chciałem, by nasze kolejne dokonanie było pod względem emocjonalnym tak ciężkie. Chciałem za to, by ludzie poczuli łączność między sobą, jak i z muzyką, której słuchanie będzie dobrą zabawą, a wiele utworów pozwoli fanom na śpiewanie całych tekstów razem z nami.”

Dwie płyty zespołu: „Collide” i „Comatose” były nominowane do nagrody Grammy, „Awake” i „Comatose” pokryły się w USA platyną. Gwiazdy Impact Festivalu i klubowego koncertu z 2014 roku, ponownie zawitają do naszego kraju, tym razem właśnie w ramach „Unleashed Tour 2016”, promującego nowy krążek.

Przed Skillet, zdobywcą nagrody Billboardu za najlepszy album chrześcijański roku, wystąpi formacja Red Sun Rising. Pochodzący z mocno artystycznego Akron w stanie Ohio, zespół zaprezentuje m.in. materiał z wydanego rok temu krążka „Polyester Zeal”, który został wyprodukowany w Los Angeles i wspiął się na 11 miejsce sprzedaży w USA w kategorii Hard Rock. „To, co robimy, to nie jest współczesna muzyka rockowa, to bardziej nowa alternatywa. Przez nasze piosenki chcemy opowiadać historie, które poruszą słuchaczy.” – deklaruje wokalista i gitarzysta zespołu, Mike Protich. To będzie pierwszy występ w Polsce post-grunge’owców z Red Sun Rising.

Informacje

Skillet Unleashed Tour 2016 support: Red Sun Rising – serdecznie zapraszamy:

  • 27.11.2016 – Klub Stodoła – Warszawa
  • 28.11.2016 – Klub Kwadrat – Kraków

Ceny biletów:

  • 89 zł
  • 129 zł – miejsca siedzące w Warszawie

Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl oraz www.livenation.pl – Warszawa; www.stodola.pl i www.livenation.pl – Kraków

Plakat

Skillet: Unleashed Tour 2016 w Polsce - już 27 i 28 listopada w Warszawie i Krakowie! [Teledysk]

{tab Wideo}

https://www.youtube.com/watch?v=Qzw6A2WC5Qo

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Podsumowanie i ocena końcowa

Autor publikacji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Reklama