Raper KęKę z Sebastianem Riedlem nagrał teledysk “Drogi Tato” do nowej płyty “Mr KęKę”

0

Preorder albumu “Mr KęKę” polskiego rapera KęKę rozszedł się w 20 000 egzemplarzy. Teraz, album ten zakupimy np. w sieciach Empik oraz w serwisach streamingowych. Warto posłuchać i obejrzeć klimatyczny teledysk.

Premiera płyty “Mr KęKę” odbyła się niedawno, 13 września. Tego samego dnia na kanale Takie Rzeczy Label w YouTube pojawił się także teledysk z utworem, który zdaniem polskiego rapera KęKę jest jego najważniejszym kawałkiem na nowej płycie. Teledysk ten jest do obejrzenia pod koniec tego newsa.

Utwór nosi tytuł “Drogi Tato” i został nagrany wraz z udziałem syna Ryśka Riedla, co dodaje mu osobliwej “pikantności”, powagi oraz tworzy niesamowity i wzruszający klimat. Przypomnijmy, że Sebastian Riedel – syn legendarnego, byłego wokalisty zespołu Dżem –  od 1993 roku gra i śpiewa w zespole “Cree”.

R E K L A M A

Powróćmy jednak już do najnowszej produkcji przygotowanej przez zdolnego KęKę (Piotr Dominik Siara), za którą odpowiada także SoDrumatic, a także inni czołowi polscy producenci, tj. PLN Beatz, Sergiusz, 2K, Deemz, Moody Scrag, Worek, Young Veteran$, @PSR czy też Dj Frodo.

Co ciekawe, na płycie “Mr KęKę” nie tylko usłyszymy Sebastiana Riedla, ale również innych znanych gości, takich jak: Pawła Domagałę, Kasię Grzesiek, Palucha, czy też Grizzlee’go czyli Kamila Raciborskiego, co czyni, że najnowszy album rapera KęKę powinien na długo zapaść w naszej pamięci.

Przypominamy też, że obecnie trwa trasa koncertowa KęKę:

Teledysk

Polecane produkty

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o