r e k l a m a
StartNowinki i informacjeMuzykaLukas Graham zagra koncert w Polsce! 20 marzec 2017 w Warszawskiej Stodole!

Lukas Graham zagra koncert w Polsce! 20 marzec 2017 w Warszawskiej Stodole!

Lukas Graham, którego przebój „7 Years” pokrył się platyną na całym świecie, na początku przyszłego roku wyrusza w ekspansywną trasę koncertową.

Trasa rozpoczyna się w lutym 2017 w Wielkiej Brytanii, gdzie zespół właśnie zakończył krótką serię (wyprzedanych) koncertów, i do połowy kwietnia zawita m.in. do Irlandii, Belgii, Holandii, Niemczech, Austrii, Węgier, Polski, Francji, Szwajcarii, Włoch, Hiszpanii, Portugalii. W tym czasie cała czwórka z Danii występować będzie w teatrach i obiektach koncertowych 4/5 razy większych w porównaniu z klubami, w których niedawno grali podczas wyprzedanej trasy koncertowej w Stanach Zjednoczonych.

Kierowany przez wokalistę i autora piosenek Lukasa Grahama Forchhammera, zespół Lukas Graham umocnił swój status najbardziej przełomowej grupy 2016 roku. Ich singiel „7 years”, który niedawno wykonali na Billboard Music Awards, zajął 1 miejsce w 33 krajach i wspiął się na górę listy Top 40 oraz Hot AC w Stanach Zjednoczonych, a także zajął 2 miejsce  Billboard Hot 100 z ponad 425 mln streamów w serwisie Spotify. Obecnie zespół promuje drugi singiel „Mama Said”.

Debiutancki album Lukas Graham od momentu ukazania się na rynku 1 kwietnia zebrał najlepsze recenzji krytyków, debiutując na 1 miejscu w Kanadzie i Australii, na miejscu 2 w Wielkiej Brytanii i Nowej Zelandii i jako nr 3 na liście Billboard 200 w USA, co dalej zaowocowało postawieniem zespołu w świetle reflektorów opinii międzynarodowej a New York Times określił ich twórczość jako starannie dostrojone piosenki, które łączą pop-soul z hip-hopem.

Pochodzący z Christianii, autonomicznej społeczności artystycznej w centrum Kopenhagi, Lukas rozwinął swój naturalny talent do pisania piosenek. Odebrał klasyczne wykształcenie w Kopenhaskim Chórze Chłopięcym, ale z poszerzonym spectrum zainteresowań dzięki folkowym irlandzkim korzeniom i pasji do hip-hopu, Lukas posiada wyjątkową, poetycką wręcz umiejętność do uchwycenia i przekazywania pełnej gamy emocji w swojej muzyce.

Informacje

Lukas Graham – serdecznie zapraszamy:

  • 20.03.2017 – Klub Stodoła – Warszawa

Ceny biletów:

  • 139 zł – miejsca stojące
  • 159 zł – miejsca siedzące

Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl i www.livenation.pl

{tab Wideo}

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Podsumowanie i ocena końcowa

Autor publikacji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Reklama