r e k l a m a
StartNowinki i informacjeMuzykaAlan Walker główną gwiazdą ESKA Music Awards 2016 - Szczecin 2016!

Alan Walker główną gwiazdą ESKA Music Awards 2016 – Szczecin 2016!

Norweski producent muzyczny Alan Walker i autor hitowego „Faded” to pierwszy zagraniczny artysta, który wystąpi podczas gali ESKA Music Awards 2016 w Szczecinie.

Alan Walker podczas uroczystej gali wręczenia ESKA Music Awards 2016 wykona dwa przeboje: „Faded” oraz „Sing Me To Sleep”. Towarzyszyć mu będzie piosenkarka Iselin Solheim, której głos można usłyszeć w obu utworach.

Ponadto na scenie pojawią się najpopularniejsi polscy twórcy m.in.: Margaret, Sylwia Grzeszczak, Ewelina Lisowska, Grzegorz Hyży, Sound’n’Grace oraz Video. Po raz pierwszy przed szczecińską widownią zaśpiewają debiutanci nominowani do ESKA Music Awards 2016: Monika Lewczuk, Antek Smykiewicz, Szymon Chodyniecki.

Lista tegorocznych wykonawców, których występy uświetnią rozdanie ESKA Music Awards 2016, wciąż jest komplementowana.

Jak co roku podczas koncertu, który w tym roku odbędzie się 26 sierpnia 2016, ogłoszone zostanie, który z nominowanych w 7 kategoriach artystów otrzyma ESKA Music Awards 2016. Uroczysta gala będzie transmitowana przez TVP1, a relację na żywo usłyszeć będzie można w Radiu ESKA. Z kolei ESKA TV pokaże retransmisję z wydarzenia.

Przypominamy również, że nadal można głosować na swoich faworytów – głos należy oddać za pośrednictwem strony internetowej ESKA Music Awards www.ema.eskago.pl do 25 sierpnia do godz. 8:00.

Podsumowanie i ocena końcowa

Autor publikacji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Reklama