r e k l a m a
StartNowinki i informacjeMuzyka35-lecie zespołu T.Love w Stodole! Warszawa - 25 listopad 2017!

35-lecie zespołu T.Love w Stodole! Warszawa – 25 listopad 2017!

Ikona polskiego rock&rolla i jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich kapel wraca na deski Warszawskiej Stodoły z okrągłym jubileuszem!

25 listopada 2017 formacja Muńka Staszczyka świętować będzie wraz z warszawską publicznością swoje 35-lecie. Nie zabraknie największych przebojów zespołu, jak również utworów z najnowszej płyty „T.Love”, która swoją premierę miała w listopadzie ubiegłego roku. Listopadowy koncert T.Love poprzedzą występy supportów, których nazwy poznamy wkrótce…

35 lat na scenie, 11 albumów studyjnych, spośród których większość zyskało status złotych płyt, niezliczona ilość przebojów, bez których trudno wyobrazić sobie historię polskiego rock’n’rolla, a wreszcie bezkonkurencyjna energia sceniczna i rzesze wiernych fanów – tak w skrócie podsumować można karierę legendarnej grupy T.Love, która powstała w 1982 roku w Częstochowie.

Ekipa Muńka Staszczyka wystąpi w Stodole 25 listopada, czyli niemalże rok po poprzednim występie na deskach klubu, który – tradycyjnie w przypadku tej formacji – okazał się pełnym sukcesem frekwencyjnym. Oprócz największych hitów, które od ponad trzech dekad zachwycają serca fanów ekipa Muńka Staszczyka zagra materiał z najnowszego krążka. W przeciwieństwie do poprzedniego wydawnictwa „Old is Gold”, którego teksty skupiały się najczęściej na sprawach duchowych, nowy album niesie wiele nawiązań do współczesności. Album – jak mówi Muniek – ostro buja muzą opartą na dobrych melodiach i gitarowych riffach… To swoisty soul-punk tzn. skrzyżowanie czarnej tradycji Motown, czy Stax, z białym rock’n’rollem.

Bilety na listopadowy koncert T.Love w sprzedaży od 17 marca. Warto pośpieszyć się z ich zakupem, bo 25 listopada Stodoła bez wątpienia wypełni się po brzegi!

Informacje

35-lecie zespołu T.Love:

  • 25 listopada 2017, Warszawa, Klub Stodoła

Ceny biletów:

  • 55 zł – miejsca stojące (przedsprzedaż)
  • 100 zł – miejsca siedzące (przedsprzedaż)
  • 65 zł – miejsca stojące (od 3 listopada 2017)
  • 110 zł – miejsca siedzące (od 3 listopada 2017)

Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl

Plakat

35-lecie zespołu T.Love w Stodole! Warszawa - 25 listopad 2017!

Podsumowanie i ocena końcowa

Autor publikacji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Reklama