r e k l a m a
StartNowinki i informacjeKomiksTrzeci tom komiksu "Amulet: Zaginione miasto" w sprzedaży

Trzeci tom komiksu „Amulet: Zaginione miasto” w sprzedaży

Trzeci tom komiksu „Amulet” autorstwa Kazu Kibuishiego – uznanego ilustratora, który zasłynął min. z okładek do Harry’ego Pottera – w sprzedaży!

Z wielką przyjemnością przedstawiamy Wam najnowszy komiks z Planety Komiksów! „Amulet” to seria w klimatach fantasy, skierowana do młodzieży, ale nie tylko!

„Nieprzewidywalne rodzeństwo na tropie zaginionego miasta! Emily, Navin oraz ich waleczni przyjaciele zaciągają się na pokład sterowca. Starają się odnaleźć Radę Strażników, której członkowie ukrywają się w legendarnym latającym mieście. Od powodzenia tej misji zależą losy całej Alledii. Załoga Emily prowadzi niebezpieczny wyścig z czasem, a wysłannicy Króla Elfów depczą im po piętach nawet w przestworzach. Nieoczekiwanie nadchodzi pomoc.”

„Czy jednak nie przybywa za późno? Zderzenie wszystkiego, za co czytelnicy kochają fantasy, science fiction i steampunk. Przed wami dwieście kolorowych stron po brzegi wypełnionych przygodą!”

Serię komiksu „Amulet” przetłumaczono już na kilkanaście języków. Wielokrotnie komiks ten gościł już na listach bestsellerów – m.in. New York Times’a i w wielu zestawieniach najlepszych powieści graficznych dla dzieci i młodzieży ostatnich lat.

Oprócz Poszukiwaczy Chmur w polskim przekładzie ukazały się dotąd: Strażniczka oraz Klątwa Strażniczki.

Polecamy gorąco ten komiks! Ilość stron: 208. Cena 49,90 zł

amulet-ksiega-trzecia-zaginione-miasto-okladka

Podsumowanie i ocena końcowa

Autor publikacji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Reklama