r e k l a m a
StartNowinki i informacjeKomiksPierwszy tom komiksu "Amulet" w sprzedaży!

Pierwszy tom komiksu „Amulet” w sprzedaży!

Komiks „Amulet” autorstwa Kazu Kibuishiego – uznanego ilustratora, który zasłynął min. z okładek do Harry’ego Pottera – w sprzedaży!

Z wielką przyjemnością przedstawiamy Wam najnowszy komiks z Planety Komiksów! „Amulet” to seria w klimatach fantasy, skierowana do młodzieży, ale i nie tylko!

„Siedem – jak dotąd – tomów pełnych tajemnicy, magii i przygody, choć nie brak poważnych pytań, prawdziwych wyzwań. Przepiękne tła, niezwykłe stworzenia, niepowtarzalny świat stworzony przez Kazu Kibuishiego, podkręca karuzelę emocji w jaką wciąga nas fabuła.” – opisuje wydawnictwo Planeta Komiksów serię komiksu „Amulet”.

„Po pełnej skupienia lekturze w naszej redakcji zagrzmiał okrzyk: to „Opowieści z Narnii” naszych czasów! Takie, w których bohaterowie rozwiązują zagadki współczesnego nam świata, odwiedzając światy równoległe. W których podróżują z towarzyszeniem pięknych, dziwnych i czasem trochę strasznych istot, pomagających im zrozumieć własne zmagania.” – dodaje polskie wydawnictwo.

Serię komiksu „Amulet” przetłumaczono już na kilkanaście języków. Wielokrotnie komiks ten gościł już na listach bestsellerów – min. New York Times’a i w wielu zestawieniach najlepszych powieści graficznych dla dzieci i młodzieży ostatnich lat.

Polecamy gorąco ten komiks!

 

Pierwszy tom komiksu "Amulet" w sprzedaży!

[tabby title=”skany”]

{gallery width=200 height=304}komiksy/amulet/amulet-ksiega-pierwsza-strazniczka-skany{/gallery}

Podsumowanie i ocena końcowa

Autor publikacji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Reklama