Strona główna Nowinki i informacje Komiks Pierwszy tom komiksu "Amulet" w sprzedaży!

Pierwszy tom komiksu “Amulet” w sprzedaży!

Komiks “Amulet” autorstwa Kazu Kibuishiego – uznanego ilustratora, który zasłynął min. z okładek do Harry’ego Pottera – w sprzedaży!

Z wielką przyjemnością przedstawiamy Wam najnowszy komiks z Planety Komiksów! “Amulet” to seria w klimatach fantasy, skierowana do młodzieży, ale i nie tylko!

“Siedem – jak dotąd – tomów pełnych tajemnicy, magii i przygody, choć nie brak poważnych pytań, prawdziwych wyzwań. Przepiękne tła, niezwykłe stworzenia, niepowtarzalny świat stworzony przez Kazu Kibuishiego, podkręca karuzelę emocji w jaką wciąga nas fabuła.” – opisuje wydawnictwo Planeta Komiksów serię komiksu “Amulet”.

“Po pełnej skupienia lekturze w naszej redakcji zagrzmiał okrzyk: to “Opowieści z Narnii” naszych czasów! Takie, w których bohaterowie rozwiązują zagadki współczesnego nam świata, odwiedzając światy równoległe. W których podróżują z towarzyszeniem pięknych, dziwnych i czasem trochę strasznych istot, pomagających im zrozumieć własne zmagania.” – dodaje polskie wydawnictwo.

Serię komiksu “Amulet” przetłumaczono już na kilkanaście języków. Wielokrotnie komiks ten gościł już na listach bestsellerów – min. New York Times’a i w wielu zestawieniach najlepszych powieści graficznych dla dzieci i młodzieży ostatnich lat.

R E K L A M A

Polecamy gorąco ten komiks!

 

[tabby title=”skany”]

{gallery width=200 height=304}komiksy/amulet/amulet-ksiega-pierwsza-strazniczka-skany{/gallery}

Polecane produkty

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Reklama

Sprawdź cenę na Ceneo.pl