r e k l a m a
StartNowinki i informacjeKino Domowe (seriale)Zwiastun nowego filmu Sci-Fi "W cieniu księżyca" - już do obejrzenia na...

Zwiastun nowego filmu Sci-Fi „W cieniu księżyca” – już do obejrzenia na Netflix

Nowy film z gatunków thrillerów i Sci-Fi „W cieniu księżyca” jest już do obejrzenia na płatnej platformie Netflix. Zobacz jego intrygujący zwiastun z polskimi napisami.

Główną rolę w filmie zagrał amerykański aktor Michael C. Hall, znany m.in. z takich serialowych produkcji jak „Sześć stóp pod ziemią” czy „Dexter”.

Zwiastun filmu „W cieniu księżyca” naprawdę został dobrze przygotowany i powoduje u widzów wielkie zainteresowanie tą produkcją. Jest w nim wszystko co potrzeba, aby mocno zachęcić nas do obejrzenia filmu. Naszym zdaniem to powinien być dość dobry, interesujący film.

Film ten jest tak naprawdę mieszanką nawet trzech gatunków, które mówiąc krótko rzadko wszystkie są ze sobą splatane w jedną całość. To czyni, że jednocześnie miłośnicy Sci-Fi, thrillerów a nawet kryminałów powinni być wniebowzięci. Jesteście już na pewno ciekawi o czym opowie ta najnowsza produkcja filmowa od Netflixa – zatem poniżej zamieściliśmy oficjalny polski opis „W cieniu księżyca”.

„Filadelfia, rok 1988. Marzący o karierze detektywa oficer policji Thomas Lockhart (Boyd Holbrook) rozpoczyna poszukiwania seryjnego mordercy, który uderza co dziewięć lat. Gdy popełniane przez zabójcę zbrodnie zaczynają wymykać się wszelkim naukowym wyjaśnieniom, obsesyjne śledztwo Locka okazuje się stanowić zagrożenie dla jego kariery, rodziny i poczytalności.”

W rolach głównych wystąpił również wspomniany w powyższym opisie Boyd Holbrook (Narcos), ale także Cleopatra Coleman (The Last Man on Earth).

Film „W cieniu księżyca” został wyreżyserowany przez Jima Mickle’a, a jego światowa premiera odbyła się wczoraj, 27 września.

Strona filmu na Netflix: tutaj!

Podsumowanie i ocena końcowa

Autor publikacji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Reklama