r e k l a m a
StartNowinki i informacjeKino Domowe (seriale)Zapowiedzi anime Netflixa: Ghost in the Shell: SAC_2045 oraz Dragon’s Dogma

Zapowiedzi anime Netflixa: Ghost in the Shell: SAC_2045 oraz Dragon’s Dogma

Chodź szczegółów brak to wiadomość, że Netflix planuje nowe seriale anime m.in. „Ghost in the Shell: SAC_2045” oraz stanowiący adaptację gry RPG „Dragon’s Dogma” firmy Capcom, powinna cieszyć.

Jeśli chodzi o nowy serial „Ghost in the Shell” to wiadomo na razie, że nowe odcinki tej wspaniałej serii pojawią się w 2020 roku. Z kolei wspomniana adaptacja jest póki co bez przybliżonej daty premiery.

Filmów i seriali „Ghost in the Shell” chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Dlatego też napiszmy sobie coś o samym „Dragon’s Dogma”.

Fabuła gry o tym tytule była i jest dość intrygująca, bowiem opowiada historię, w której to pewne miasteczko zaatakował smok. W tym nie ma jeszcze nic specjalnego, ale jak się okazało prawdziwym celem smoka nie było sianie spustoszenia ale nasz główny bohater gry. Ten stwór odnalazłszy naszego protagonistę wyrwał mu serce, twierdząc, że jest wybrańcem… Jak się domyślacie nasz bohater wcale nie zginął, a zaciekawiony jak to możliwe zaczyna swoją podróż oraz wielką przygodę w celu uzyskania odpowiedzi.

Póki co, nie wiadomo też z ilu odcinków będzie składał się sezon „Dragon’s Dogma”. Za ten serial anime ma odpowiadać studio Sublimation.

Podsumowanie i ocena końcowa

Autor publikacji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Reklama