r e k l a m a
StartNowinki i informacjeKino Domowe (seriale)"Z archiwum X" - pierwszy zwiastun 11 sezonu. Premiera w 2018

„Z archiwum X” – pierwszy zwiastun 11 sezonu. Premiera w 2018

Mulder i Scully znów będą poszukiwać prawdy oraz swojego syna. Powrócą także retrospekcje, które skupią się na dawnych kontaktach kosmitów z ludźmi.

Nakręcony po wielu latach 10 sezon był w najlepszym razie poprawny, a zdaniem niektórych wręcz słaby. 11 sezon wydaje się powrócić do korzeni…

Krytycy tłumaczą, że fabuła nie trzyma się kupy. Zaletą głównego nurtu fabularnego starego serialu była ta towarzysząca wysiłkom głównych bohaterów beznadzieja.

Tajemniczy Ludzie u Władzy pojęli, że kosmici mają względem nas wrogie zamiary i jedyną szansą na przetrwanie to dobić z nimi targu.

Archiwum X nawet nie próbowało sugerować, że jest dla nas jakiś ratunek. Koniec świata był nieuchronny.

Trudno powiedzieć jak jedenasty sezon potraktuje wszystkie nietrafione pomysły z dziesiątego, ale oglądając zwiastun wydaje się, że 11 sezon będzie dużo lepszy…

Rusza ostatnia faza przygotowań przed kolonizacją. A Fox Mulder, Dana Scully i Walter Skinner są jednymi z nielicznych niezaangażowanych w spisek, którzy rozumieją co się dzieje.

Jeżeli sezon 11 nie będzie w sposób irytujący i sztucznie unikał kontynuacji napoczętych w starym serialu wątków jak robiły to późniejsze sezony to może być ciekawie.

11 sezon Z Archiwum X ma pojawić się na początku przyszłego roku i składać się z dziesięciu odcinków. Serial wyemituje telewizja Fox.

Zwiastun

https://www.youtube.com/watch?v=IRdrt8nPyy8

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Podsumowanie i ocena końcowa

Autor publikacji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Reklama