r e k l a m a
StartNowinki i informacjeKino Domowe (seriale)Powstanie serial anime Blade Runner: Black Lotus od twórców serialu Ghost in...

Powstanie serial anime Blade Runner: Black Lotus od twórców serialu Ghost in the Shell

13-odcinkowy serial „Blade Runner: Black Lotus” powstanie w studiu Sola Digital Arts na zlecenie Alcon Television Group. Za dystrybucję odpowiedzą Adult Swim oraz Crunchyroll.

Reżyserią serialu anime „Łowca androidów” zajmą się same znane japońskie postacie: Shinji Aramaki i Kenji Kamiyama, którzy to obecnie pracują nad nowym rebootem serialu „Ghost in the Shell”. Producentem kreatywnym został Shinichiro Watanabe, który wyreżyserował krótkometrażowe darmowe anime „Blade Runner Black Out 2022”, ale głównie znany jest z anime „Cowboy Bebop”.

O samym animowanym serialu „Blade Runner: Black Lotus” to jednak niewiele wiadomo, ale możliwe, że akcja serialu rozgrywać się będzie w 2032 roku i pojawią się w nim postacie znane już z uniwersum „Łowcy androidów”.

Serial ten będzie można obejrzeć w Internecie, dzięki wspomnianej platformie streamingowej Crunchyroll, ale niestety, nie wiemy, kiedy odbędzie premiera „Blade Runner: Black Lotus”.

Na koniec zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu anime „Blade Runner Black Out 2022” dostępnego w dziale Internetowe Kino Domowe.

Podsumowanie i ocena końcowa

Autor publikacji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Reklama