r e k l a m a
StartNowinki i informacjeKino Domowe (seriale)Paramount nakręci serial TV oparty na serii Battlefield!

Paramount nakręci serial TV oparty na serii Battlefield!

Za przeniesienie kultowej strzelanki na ekrany telewizorów odpowiadać będzie Paramount TV we współpracy z Anonymous Content, które ma na swoim koncie takie seriale jak Mr Robot oraz Detektyw.

„Battlefield od EA posiada niesamowicie dynamiczną fabułę, a także lojalne rzesze fanów, co pozwala nam przygotować ekscytującą, unikatową produkcję na mały ekran.” – powiedziała prezes Paramount TV Amy Powell.

„Wraz z EA i Paramount TV przygotujemy serial TV Battlefield, kładąc nacisk na solidną fabułę, dzięki której gry odnoszą spektakularne sukcesy od blisko 15 lat.” – Michael Sugar – producent.

Licząca sobie prawie 60 milionów użytkowników społeczność Battlefielda może chyba być zadowolona z tego obrotu sprawy. Seria gier Battlefield to zarówno współczesne pole bitwy (Battlefield 2, 3 i 4), pierwsza i druga wojna światowa (Battlefield 1, Battlefield 1942), a także przyszłość (Battlefield 2142). Gra Battlefield to także wojna w Wietnamie (Bad Company 2: Vietnam) a od niedawna wojna z kartelami narkotykowymi (Battlefield: Hardline)…

Najlepszym tematem na filmową wersję jest z całą pewnością gra Battlefield: Bad Company 2…? Możliwe! Jednakże pierwszą telewizyjną adaptacją gry może okazać się wciąż będąca w produkcji gra: „Battlefield 1” – skierowana pod platformę PC, Xbox One i PS4. My nie będziemy mieli nic przeciwko, gdyby pierwszy serial nie przedstawiał czasów współczesnych czy przyszłości – pod warunkiem, że powstaną kolejne serie serialu na bazie kolejnych gier…

Podsumowanie i ocena końcowa

Autor publikacji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Reklama