r e k l a m a
StartNowinki i informacjeKino Domowe (seriale)Drugi zwiastun ostatniego sezonu Gry o Tron

Drugi zwiastun ostatniego sezonu Gry o Tron

Rekordowa liczba osób zainteresowanych zwiastunem z 8 sezonu serialu „Gra o Tron” jest tylko potwierdzeniem, jak wielkie są oczekiwania w związku z tą produkcją.

Premiera finałowego sezonu zbliża się wielkimi krokami. Przypomnijmy, że bijący rekordy popularności serial fantasy wyprodukowany przez HBO jest ekranizacją bestsellerowej sagi George’a R.R. Martina „Pieśni lodu i ognia”.

Według danych – jak informuje HBO – dzisiejszy publikowany przez nas oficjalny zwiastun ostatniego sezonu serialu „Gra o Tron” został wyświetlony w ciągu pierwszych 24 godzin aż 81 milionów razy. Oczywiście na tą liczbę składają się obejrzenia nie tylko z YouTube, ale również z Facebooka i Twittera.

Rekord został pobity i to nie mało. Poprzedni wynik, który dotyczył trailera poprzedniego sezonu zatrzymał się równie wysoko, ale jednak tylko na 61 milionach.

Serial „Gra o Tron” powraca do HBO i HBO GO już 15 kwietnia 2019 roku. Przypominamy, że finałowy ósmy sezon będzie składał się z zaledwie 6 odcinków, ale za to jeszcze ciekawszych, wypełnionych dużymi bitwami i smokami, które można obejrzeć na poniższym zwiastunie.

Wszyscy, którzy martwią się, że ta historia dobiega końca, informujemy, że HBO już pracuje nad kilkoma spin-offami rozgrywającymi się w tym samym uniwersum. Z pewnością będzie na co czekać.

Zwiastun

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Podsumowanie i ocena końcowa

Autor publikacji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Reklama