Strona główna Nowinki i informacje Kino Domowe (seriale) Animowana seria Netflixa - Transformers: War for Cybertron w 2020 roku

Animowana seria Netflixa – Transformers: War for Cybertron w 2020 roku

Netflix dzięki współpracy z Hasbro zapowiada nowy animowaną serię na licencji Transformers. Nowa seria zadebiutuje już w przyszłym roku.

Serial Transformers: War for Cybertron ma przedstawić konflikt Autobotów i Deceptikonów, stawką tej wojny będzie pełna kontrola nad planetą Cybertron. Spółka Hasbro posiadająca licencje do Transformersów z pewnością chciałaby przywrócić dawną świetność choć i tak popularnej marce.

Przypomnijmy, że przez ostatnie lata marka ta trochę podupadła za sprawą filmowych produkcji w reżyserii Michaela Baya. Teraz czas to zmienić oraz spróbować nowych sił na innym polu… Firma Hasbro podpisała już umowę z Netflixem, co według nas powinno ucieszyć wszystkich fanów.

R E K L A M A

Na tym etapie nie wiadomo jeszcze z czym będziemy mieli do czynienia. Wiadomo jednak, że rozchodzi się o trylogię, więc mówimy albo o trzech filmach albo o najprawdopodobniej trzech sezonach zaplanowanej historii na rok 2020.

Miejmy nadzieję, że nowa animowana seria Netflixa – Transformers: War for Cybertron okaże się dla wszystkich niesamowicie miłym zjawiskiem… Zatem do zobaczenia, do 2020 roku.

Polecane produkty

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Reklama

Sprawdź cenę na Ceneo.pl