r e k l a m a
StartNowinki i informacjeKino Domowe (seriale)Adaptacja bestsellerowego thrillera Harlana Cobena w Netflix już w 2020 roku

Adaptacja bestsellerowego thrillera Harlana Cobena w Netflix już w 2020 roku

W 2020 roku, Netflix udostępni widzom kolejną swoją produkcję, której to akcja rozgrywa się w Polsce. Jest to adaptacja bestsellerowego thrillera Harlana Cobena „W głębi lasu”.

Akcja sześcioodcinkowej produkcji rozgrywa się w roku 1994 oraz 2019 i przedstawia losy warszawskiego prokuratora, Pawła Kopińskiego. Bohater zmaga się z utratą siostry, która zaginęła przed laty w niewyjaśnionych okolicznościach podczas letniego obozu.

Scenariusz został przygotowany przez Agatę Malesińską i Wojtka Miłoszewskiego, producentką kreatywną została Anna Nagler, natomiast producentami wykonawczymi, Andrzej Muszyński oraz Harlan Coben.

Harlan Coben to autor ponad 30 kryminalnych powieści, które zostały wydane nakładem przekraczającym 70 mln sztuk i zostały przetłumaczone na 43 języki na całym świecie. Autor podpisał w 2018 roku długookresową umowę z Netfliksem, w ramach której zaplanowano produkcję 14 istniejących oraz tych nadchodzących powieści Cobena.

Podsumowanie i ocena końcowa

Autor publikacji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Reklama