r e k l a m a
StartNowinki i informacjeKino Domowe (seriale)1983 - pierwszy polski serial Netflixa już do obejrzenia - zwiastuny

1983 – pierwszy polski serial Netflixa już do obejrzenia – zwiastuny

Netflix w swoim serialu thrillerze „1983” opowiada alternatywną historię polskiej rzeczywistości z 2003 roku. Główne role zagrał Maciej Musiał i Robert Więckiewicz.

Co wiadomo o fabule? W roku 1983 w Polsce odbył się atak terrorystyczny, w wyniku którego Związek Radziecki umocnił swoją pozycję. Jednak po minionych 20-latach od tego zdarzenia zimna wojna się nie skończyła… W 2003 roku pewien student prawa oraz starszy oficer śledczy odkrywają spisek, który może odmienić losy naszego kraju, a nawet całego świata.

Za produkcję i scenariusz odpowiada głównie Joshua Lang, a także Frank Marshall (Jurassic World), Robert Zotnowski (House of Cards), a także Andrzej Besztak. Ten pierwszy polski serial Netflixa został wyreżyserowany przez Agnieszkę Holland oraz Katarzynę Adamik.

Serial 1983 miał swój debiut 30 listopada 2018 i trzeba przyznać, że pomimo ciekawych zwiastunów nie uzyskuje on dobrych ocen. Mimo wszystko może warto dać mu szansę?

„1983 zaskakująco łączy gatunki – wartka akcja i wątek kryminalny przeplata się z historią miłosną i opowieścią o poszukiwaniu prawdy – a wszystko to na tle międzynarodowego spisku w pełnym tajemnic świecie, w którym to Polska zdaje się rozdawać karty.”

Pierwszy sezon serialu składa się z 8 odcinków i oczywiście wszystkie są już dostępne na amerykańskiej platformie.

Strona serialu: tutaj!

Zwiastun

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Podsumowanie i ocena końcowa

Autor publikacji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Reklama