r e k l a m a
StartNowinki i informacjeImprezy i targiWybierzcie się na małżeńską komedię "Czworo do poprawki"

Wybierzcie się na małżeńską komedię „Czworo do poprawki”

Obecnie w kilku miastach w Polsce możecie zobaczyć teatralną produkcję Fundacji Garnizon Sztuki – pt. „Czworo do poprawki” – z gwiazdorską obsadą w składzie Katarzyny Herman, Piotra Machalicy, Agnieszki Sienkiewicz oraz Marcina Korcza.

Fabuła spektaklu opowiada o spotkaniu dwóch małżeństw. Jedna para to wieloletnie, przeżyte małżeństwo, które próbuje ostatni raz podjąć próbę ratowania rozpadającego się związku. Druga para natomiast to pełne namiętności, młode małżeństwo, które ma zamiar począć dziecko, aby ostatecznie „utwardzić” swój związek. Każde z tych małżeństw ma swoje problemy, które powodują, że ciężko im się jest ze sobą komunikować.

Spektakl to inteligentny komediodramat opowiadający o tym, że zawsze istnieje szansa, aby na nowo zakochać się w swoim partnerze życiowym. Widowisko to porusza również dzisiejszy problem związany z podejściem do codziennych problemów w związku, kiedy to łatwiej jest nam zdecydować o rozstaniu, niż podejmować próbę rozwiązania konfliktu.

W ramach cyklu odbywających się spektakli realizowana jest również akcja społeczna przy współpracy z Onet Kobieta o wieloznacznym i uniwersalnym tytule #POKOCHAJMYSIE. Do jej realizacji zaproszono małżeństwa z wieloletnim stażem, aby przed kamerą odpowiedziały o swoim wspólnym życiu. Sama akcja ma na celu propagowanie pozytywnych emocji, gestów i słów, aby pokazać, że czasem to właśnie one budują to, co w małżeństwie jest najpiękniejsze i wartościowe.

Bilety na kolejne zaplanowane spektakle możecie zdobyć, odwiedzając stronę eBilet.pl: https://www.ebilet.pl/teatr/komedia/czworo-do-poprawki/

Podsumowanie i ocena końcowa

Autor publikacji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Reklama