Strona główna Nowinki i informacje Imprezy i targi Santana zagra w Krakowie już w marcu 2020

Santana zagra w Krakowie już w marcu 2020 [Teledysk]

To punkt obowiązkowy dla wszystkich wielbicieli wirtuozerskiej gry na gitarze. Już 17 marca 2020 roku w krakowskiej Tauron Arenie wystąpi prawdziwa legenda gitary, Carlos Santana ze swoim zespołem.

Muzyk wystąpi w Krakowie w ramach trasy Miraculous, upamiętniającej dwa bardzo ważne wydarzenia z jego kariery. Pierwszym jest 50-lecie wydania płyty “Abraxas”, uznanej za jedno najwspanialszych dzieł muzyki gitarowej przełomu lat 60. i 70., drugim – dwudziestolecie albumu “Supernatural”, który pokazał Santanę całemu światu dzięki przebojowym duetom.

Carlos Santana to jeden z najwybitniejszych twórców muzyki gitarowej. W swojej twórczości łączy elementy rocka i jazzu z silnymi wpływami muzyki etnicznej, głównie latynoskiej, ale także z terenów Czarnego Lądu (jak na tegorocznej, znakomitej “Africa Speaks). Został sklasyfikowany na 15. miejscu wśród najlepszych gitarzystów wszech czasów.

R E K L A M A

Bilety na krakowski koncert są już w sprzedaży i rozchodzą się jak świeże bułeczki, ale jeśli się pospieszycie, zdążycie jeszcze je nabyć. Wszystkie szczegóły na stronie organizatora wydarzenia: https://www.livenation.pl.

A tymczasem obejrzyjcie teledysk do singla z najnowszej płyty Santany “Africa Speaks”.

Polecane produkty

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o