r e k l a m a
StartNowinki i informacjeGry karciane i planszoweRuszyła przedsprzedaż polskiej edycji "The Others"!

Ruszyła przedsprzedaż polskiej edycji „The Others”! [Wideo]

Wydawnictwo Portal uruchomiło na swojej stronie internetowej przedsprzedaż polskiej wersji hitu od Cool Mini or Not, grę „The Others”.

The Others to wspaniała przygodowa gra akcji w klimacie horroru. Jeden z graczy kieruje poczynaniami Grzechu i podległych mu kreatur, a pozostali wcielają się w drużynę FAITH – jedyną szansę ludzkości. Brzmi skomplikowanie? Poczytajcie co pisze sam polski wydawca:

W The Others jeden z graczy wciela się w rolę Grzechu, fizyczną manifestację jednego z Siedmiu Grzechów Głównych przyzwaną przez Hell Club w celu sprowadzenia na świat apokalipsy i zniszczenia go. Pozostali gracze wcielą się w Bohaterów, którzy wspólnymi siłami, jako agenci jednostki specjalnej FAITH, będą starali się przeciwstawić tej okropnej inwazji. Polem walki jest Haven, ogromna metropolia leżąca na południowym wybrzeżu Anglii.

Gracz kontrolujący Grzech będzie przywoływać piekielne stwory, by siać zepsucie oraz wszelkiego rodzaju zniszczenia w Haven. Bohaterowie natomiast będą wszelkimi siłami stawiać opór, korzystając ze swoich umiejętności oraz pomocy miasta. W ostatecznym rozrachunku albo Bohaterowie zatriumfują razem jako drużyna, albo Grzech wygra samotnie. W każdej rozgrywce będziemy wybierać jedną z Plansz Przygody, na których zapisane są plany Hell Clubu oraz to, w jaki sposób Bohaterowie mogą je pokrzyżować. By to zrobić, Bohaterowie będą wykonywać postawione przed nimi misje. Gdy wykonają ostatnią z nich, odniosą zwycięstwo, a zło zostanie wygnane z naszego świata… przynajmniej na jakiś czas.

Bohaterom powinno zależeć na szybkim doprowadzeniu do zwycięstwa. Im dłużej Grzech utrzyma się w grze, tym większy jest postęp apokalipsy, a gracz kontrolujący Grzech staje się potężniejszy.

Świat pogrąży się w ciemnościach, gdy Grzech wyeliminuje wystarczającą liczbę agentów FAITH, wygrywając w ten sposób rozgrywkę.

Warto dodać, że rozgrywka opiera się na scenariuszach, które nie są jednak połączone w kampanię. Każda rozgrywka to osobna historia, podobna do filmu akcji w klimacie horroru.

Gra dostępna w przedsprzedaży w cenie od 316,66 (gra podstawowa) do 796,66 zł (edycja podstawowa oraz pozostałe dodatki). Trzeba przyznać, że ceny polskiej edycji są dość przyzwoite. Więcej szczegółów: tutaj!

Instrukcja: tutaj (PDF)!

Foto

Ruszyła przedsprzedaż polskiej edycji "The Others"! [Wideo]

Wideo

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Podsumowanie i ocena końcowa

Autor publikacji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Reklama