Reklama

Start Nowinki i informacje Gry karciane i planszowe Ruszyła przedsprzedaż polskiej edycji "The Others"!

Ruszyła przedsprzedaż polskiej edycji “The Others”! [Wideo]

Wydawnictwo Portal uruchomiło na swojej stronie internetowej przedsprzedaż polskiej wersji hitu od Cool Mini or Not, grę “The Others”.

The Others to wspaniała przygodowa gra akcji w klimacie horroru. Jeden z graczy kieruje poczynaniami Grzechu i podległych mu kreatur, a pozostali wcielają się w drużynę FAITH – jedyną szansę ludzkości. Brzmi skomplikowanie? Poczytajcie co pisze sam polski wydawca:

W The Others jeden z graczy wciela się w rolę Grzechu, fizyczną manifestację jednego z Siedmiu Grzechów Głównych przyzwaną przez Hell Club w celu sprowadzenia na świat apokalipsy i zniszczenia go. Pozostali gracze wcielą się w Bohaterów, którzy wspólnymi siłami, jako agenci jednostki specjalnej FAITH, będą starali się przeciwstawić tej okropnej inwazji. Polem walki jest Haven, ogromna metropolia leżąca na południowym wybrzeżu Anglii.

Gracz kontrolujący Grzech będzie przywoływać piekielne stwory, by siać zepsucie oraz wszelkiego rodzaju zniszczenia w Haven. Bohaterowie natomiast będą wszelkimi siłami stawiać opór, korzystając ze swoich umiejętności oraz pomocy miasta. W ostatecznym rozrachunku albo Bohaterowie zatriumfują razem jako drużyna, albo Grzech wygra samotnie. W każdej rozgrywce będziemy wybierać jedną z Plansz Przygody, na których zapisane są plany Hell Clubu oraz to, w jaki sposób Bohaterowie mogą je pokrzyżować. By to zrobić, Bohaterowie będą wykonywać postawione przed nimi misje. Gdy wykonają ostatnią z nich, odniosą zwycięstwo, a zło zostanie wygnane z naszego świata… przynajmniej na jakiś czas.

Bohaterom powinno zależeć na szybkim doprowadzeniu do zwycięstwa. Im dłużej Grzech utrzyma się w grze, tym większy jest postęp apokalipsy, a gracz kontrolujący Grzech staje się potężniejszy.

Świat pogrąży się w ciemnościach, gdy Grzech wyeliminuje wystarczającą liczbę agentów FAITH, wygrywając w ten sposób rozgrywkę.

Warto dodać, że rozgrywka opiera się na scenariuszach, które nie są jednak połączone w kampanię. Każda rozgrywka to osobna historia, podobna do filmu akcji w klimacie horroru.

REKLAMA

Gra dostępna w przedsprzedaży w cenie od 316,66 (gra podstawowa) do 796,66 zł (edycja podstawowa oraz pozostałe dodatki). Trzeba przyznać, że ceny polskiej edycji są dość przyzwoite. Więcej szczegółów: tutaj!

Instrukcja: tutaj (PDF)!

Foto

Ruszyła przedsprzedaż polskiej edycji "The Others"! [Wideo]

Wideo

https://www.youtube.com/watch?v=7lUfIJYBC34

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Polecane produkty

Najbliższe koncerty Percival Schuttenbach – Slavny Tur IV [Wideo]

Już od 6 marca zespół Percival Schuttenbach rozpocznie folkową trasę Slavny Tur IV, podczas której na koncertach będziemy mogli usłyszeć tradycyjne pieśni z całego...

Zwiastun “Doliny Bogów” Lecha Majewskiego z Johnem Malkovichem

Na polskim kanale YouTube, należącym do Galapagos Films, kilka dni temu pojawił się polski teaser filmu „Dolina Bogów” w reżyserii Lecha Majewskiego. Produkcja trafi...

Billie Eilish nagrała piosenkę do nowego Bonda! [Wideo]

Tegoroczne walentynki to nie tylko niezwykły czas dla wszystkich zakochanych, ale także dzień premiery piosenki do najnowszego filmu o Agencie 007.Jak już od jakiegoś...

Oskary 2020 – lista laureatów i szczególny występ Billie Eilish

W nocy 10 lutego cały świat poznał wszystkich laureatów z gali rozdania Oscarów 2020. Zobacz pełny występ Billie Eilish oraz listę filmowych pozycji, twórców...

Autor publikacji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Autor publikacji

Reklama

Sprawdź cenę na Ceneo.pl