Strona główna Nowinki i informacje Gry karciane i planszowe Gra karciana "Slawia" ufundowana - do końca kampanii zostało 7 dni

Gra karciana “Slawia” ufundowana – do końca kampanii zostało 7 dni [Wideo]

Na Wspieram.to jeszcze trwa zbiórka pieniędzy na wydanie słowiańskiej gry karcianej “Slawia” autorstwa Marcina Wełnickiego. Do końca zbiórki zostało 7 dni.

Gra “Slawia” to efekt rocznej pracy grupy pasjonatów, projektantów i artystów. “[…] To rodzimy produkt na światowym poziomie, promujący słowiańską i polską kulturę.”

“Slawia to gra dla 2-5 słowiańskich wojów nie bojących się wyzwań ani krwiożerczych potworów! W trakcie rozgrywki staniesz na czele rodu łowców, których będziesz wysyłać do odległych rubieży Pogranicza – niebezpiecznej słowiańskiej krainy – aby gładzić plugawe monstra i chronić bezbronnych. Za honor, za braterstwo, za ojczyste ziemie!”

Mechanika gry karcianej “Slawia” wyrosła z dwóch poprzednich, popularnych gier autora – “Slaviki” oraz “Slaviki: Równonoc”.

“Wzięliśmy na warsztat wszystko, od fundamentalnych zasad akcji graczy po system punktacji, zdolności specjalne i matematyczny rozkład kart w taliach.”

R E K L A M A

Na wydanie gry “Slawia” potrzebne było 25 000 złotych. Obecnie na koncie kampanii jest już ponad 30 000 złotych. Zbiórka potrwa jeszcze do 4 lipca.

Więcej dowiecie się o tym projekcie na jego oficjalnej stronie zbiórki: tutaj!

Foto

Wideo

https://www.youtube.com/watch?v=r-iXsKZI9nw

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Polecane produkty

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Reklama

Sprawdź cenę na Ceneo.pl