r e k l a m a
StartNowinki i informacjeFilmy KinoweWracamy do Panem z nowym tomem powieści "Igrzyska Śmierci"

Wracamy do Panem z nowym tomem powieści „Igrzyska Śmierci”

Na 19 maja 2020 roku zaplanowano kolejne wydanie powieści „The Ballad of Songbirds and Snakes” autorki bestsellerowej serii „Igrzyska Śmierci”.

Do tej pory wydawnictwo Scholastic ujawniło tytuł i okładkę czwartej książki z serii, a same prawa do tłumaczenia zostały sprzedane już do 28 terytoriów. Zapowiadany prequel ma być obszerniejszy niż dotychczasowe części cyklu, a pierwszy nakład książki w języku angielskim ma wynieść 2,5 miliona egzemplarzy.

Fabuła powieści będzie osadzona 64 lata przed wydarzeniami z pierwszej części trylogii, sprzed przyjścia na świat Katniss Everdeen, a 10 lat po wielkim buncie mieszkańców w okolicach 10. Igrzysk Śmierci, kiedy Panem powoli podnosi się z ruiny spowodowanej rebelią.

Trylogia „Igrzyska Śmierci” doczekała się na całym świecie milionów fanów i trudno dziś spotkać kogoś, kto nie przeczytał książek autorki Suzanne Collins lub nie obejrzał wyprodukowanych na ich kanwie filmów.

Mimo, że powieść ma się dopiero ukazać, to już obecnie studio Lionsgate, które wyprodukowało wszystkie filmy z serii jest zainteresowane ekranizacją prequela.

Jak na razie nie wiadomo, kiedy i pod jakim tytułem „The Ballad of Songbirds and Snakes”, ukaże się w Polsce…

Podsumowanie i ocena końcowa

Autor publikacji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Reklama