r e k l a m a
StartNowinki i informacjeFilmy Kinowe"The Meg" w kinach już od 24 sierpnia - zobacz zwiastun

„The Meg” w kinach już od 24 sierpnia – zobacz zwiastun

Film „The Meg” oparty na książce Steve’a Alten’a będzie miał światową premierę 9 sierpnia 2018, w Polsce kinomani będą mogli podziwiać produkcję trochę później – 24 sierpnia.

Reżyserem filmu jest John Turteltaub – znany m.in. z filmów: „Skarb Narodów” oraz „Skarb narodów: Księga tajemnic”, a za scenariusz odpowiadają: Deana Georgarisa, Jona Hoebera i Ericha Hoebera.

Film ten opowie historię pewnego komandora Jonasa Taylora, który będzie musiał się zmierzyć z prehistorycznym Megalodonem. Poniżej prezentujemy oficjalny opis filmu:

„Pięć lat wcześniej ekspert od nurkowania, komandor Jonas Taylor, napotkał nieznane zagrożenie w niezbadanych głębinach Rowu Mariańskiego, które zmusiło go do przerwania wykonywanej misji i pozostawienia części swojej załogi. To tragiczne w skutkach zdarzenie doprowadziło do jego zwolnienia ze służby w atmosferze skandalu. Jednak tym, co ostatecznie zrujnowało jego karierę, małżeństwo i odebrało mu resztki honoru, była niczym niepoparta, niewiarygodna historia o przyczynie katastrofy. Taylor utrzymywał, że jego jednostkę zaatakowało gigantyczne, ponad 20-metrowe stworzenie, którego gatunek miał wyginąć ponad milion lat temu. Jednak kiedy na dnie oceanu osiada uszkodzona łódź podwodna z byłą żoną komandora pośród członków załogi, to właśnie on otrzymuje telefon. Chwytając szansę przywrócenia dobrego imienia czy też porywając się na samobójczą misję, Jonas musi stawić czoła swoim lękom i zaryzykować życie swoje oraz każdego członka załogi uwięzionego w głębinach, zadając sobie jedno pytanie: Czy to możliwe, że Carcharodon Megalodon – największy morski drapieżnik, jaki kiedykolwiek istniał, nadal żyje… i poluje na kolejne ofiary?”

W głównego bohatera wcieli się lubiany i ceniony aktor Jason Statham.

W filmie „The Meg” zobaczymy także takich aktorów jak: Li Bingbing, Cliff Curtis, Rainn Wilson, Ruby Rose, Winston Chao, Page Kennedy, Jessica McNamee, Robert Taylor, Sophia Shuya Cai oraz Masi Oka.

Zapraszamy do obejrzenia zwiastuna.

Zwiastun

https://www.youtube.com/watch?v=FnUxYJl0XV4

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Podsumowanie i ocena końcowa

Autor publikacji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Reklama