r e k l a m a
StartNowinki i informacjeFilmy KinowePremiera: Zobacz polski zwiastun filmu "Sicario: Soldado"

Premiera: Zobacz polski zwiastun filmu „Sicario: Soldado”

Monolith Films, polski kinowy dystrybutor, przedstawił nowy zwiastun filmu „Sicario: Soldado” z polskimi napisami. Film trafił do kin 20 lipca.

Przypomnijmy, że film ten to kontynuacja filmu „Sicario” z 2016 roku. Sequel został wyreżyserowany przez Stefano Sollima, za scenariusz ponownie odpowiadał Taylor Sheridan. Pierwsza część filmu skupiała się na losach agentki FBI, Kate Macer. W kontynuacji Matt oraz Alejandro, tym razem sami, będą nadal walczyć z kartelami narkotykowymi, które w dwójce rozpoczęły także przemyt terrorystów przez granicę Stanów Zjednoczonych.

Opis dystrybutora opisuje dokładniej fabułę filmu:

„Tym razem fabuła skupi się najbardziej tajemniczej postaci opowieści, a na pierwszym planie błyszczeć będzie niezastąpiony Benicio del Toro. Matt i Alejandro powracają na pogranicze amerykańsko-meksykańskie, by dopaść Carlosa Reyesa, narkotykowego barona, który trudni się także przemytem broni dla terrorystów. To co miało być szybką i stosunkowo prostą misją, wkrótce przeradza się w prawdziwą wojnę. Okazuje się bowiem, że Pentagon wydał zgodę na użycie oddziałów specjalnych i ciężkiego uzbrojenia do bezwzględnej walki z sojusznikiem terrorystów. Matt i Alejandro wiedzą, że te metody na pograniczu zamiast przynieść upragniony skutek, mogą wywołać katastrofę. Alejandro podejmuje się samotnej misji po drugiej stronie granicy, która każe mu się cofnąć w głąb mrocznej przeszłości, o której tak pragnął zapomnieć.”

Światowa premiera filmu „Sicario: Soldado” odbyła się 29 czerwca 2018 roku.

Zwiastun

https://www.youtube.com/watch?v=9LHzILBbOas

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Podsumowanie i ocena końcowa

Autor publikacji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Reklama